you're so ugly when you cry, please just cut it out

ma lihtsalt pean tegema ühe postituse enne magama minekut.
otsustasin nüüd juba vana paljude noorte lemmikut Gleed vaatama hakata.
ma ei tea mis selles nii erilist on, aga ma jumaldan seda. võib-olla sellepärast, et seal on nii palju seda, mida mina tunnen, arvan ja tahan.
lisaks sellele, et mulle laupäeval meelde tuletati, et ma olen mõne inimese jaoks siiski mittekeegi üritan ma kõigest väest ülejäänude jaoks keegi vähemalt olla. kuid see on raske. väga raske.
mind muserdab see, et mind ei võeta tõsiselt ja see, et ma ei ole enam kellegi oma. et te sellest valesti aru ei saaks siis ma mõtlen selle all seda, et vanasti mul oli ikka tunne, et mul on sõpru, kes mulle oma parimatest ja halvematest aegadest räägivad (jah, isegi kui ma vingusin, et mul sõpru pole olid mul sõbrad olemas). nüüd on kõik teisiti. ma pean inimestele meelde tuletama, et ma olen ka siin. et ma olen olemas.
ärge olge mu vastu ükskõiksed. sest ma pole üks kõikne.
ma olen Lisete. ma olen väike, imelik tüdruk, kes vahel üllatab, vahel ei oska keerulistes olukordades käituda, kuid elu on näidanud, et ma saan siiski hakkama.
ja mulle meeldiks väga, kui ma saaks ka teisi aidata, et me saaks koos öelda, et me saime hakkama.
ma tunnen selles puudust. ma tunnen sellest tundest puudu. ma tunnen teist puudust.
ma ei ole üksi, mul on mu linnutee.
tegin endale vahepeal pahatuju blogi. ma ei tea isegi miks. alguses tahtsin oma senise blogi ära kustutada ja üldse blogimisele lõpu teha, aga mul ei lubatud. ja siis ma tegin endale hoopis uue blogi. kuid nüüd ma kustutan selle ära, sest mul on mu blogi, kus ma olen nii headel, kui halbadel aegadel (oleksin oma blogiga nagu abielus, sorry Mac). tõstan postitused siia ümber. ma armastan oma blogi.
kuid, ma ei tunne vastuarmastust.

Kommentaarid

  1. "ma olen mõne inimese jaoks siiski mittekeegi üritan ma kõigest väest ülejäänude jaoks keegi vähemalt olla" wow!! Hästi öeldud!

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused