Atraktiivsed mehed ei ole kunagi vanad

kui ma vaatan, kui palju inimesi päevas mu blogi vaatavad, siis on mul nii kurb meel, et ma vahepeal ei kirjuta. näiteks täna on 60 korda vaadatud ja ühtegi uut postitust ei ole.
nüüd siis 60 klikki võite kõik uuesti klikkida, kuna siin on uus postitus.
mulle meeldib eesti keel. kohutavalt lihtsalt ja mulle meeldib Heinla, kuigi jah, mitte kellelegi teisele ta vist väga peale ei lähe. mulle ta see-eest meeldib väga. täna kirjutasin kõik asjad vihikust mappi. isegi see oli mu jaoks põnev.
hetkel veel life sucks, aga ma loodan, et järgmise nädala lõpuks on kõik korras juba.
ühel hästi toredal ja kallil inimesel oli vahepeal sünnipäev. ma juba tean, mis ma talle kingin, kui ma teda näen. lubasin leida aja ja minna Rakveresse ja olla ainult tema päralt. tema sünnipäevapeole ma ka minna ei saa, sest meil on näidendiga Haljalas esinemine. tundub päris huvitav. kogu kompott laulmine ja näitlemine, ehk pärast saab tantsu ka, siis on nagu super. emps läks täna näidendiproovile, mind isegi kaasa ei kutsunud. ma ei saagi aru, mida ta sinna tegema läks, aga ju siis pole minu asi.
mõned asjad ikka ajavad mu naerma. heas mõttes. ma võiks nende pärast naeratada nagu loll. kui ma tulen vastu naeratades, siis te teate, et ma mõtlen 'mõndadele asjadele'
nelja päeva pärast tuleb Rain. Rait on juba 13 päeva kodus olnud. aeg ikka möödub nii kiirelt. alles ma istusin varaste hommikutundideni staadionil ja rääkisin maailma asjadest, ning kurtsin, kuidas ma kõik inimesed ära ehmatan. mulle tuli see eile meelde. siis, kui ma kõndisin mööda ühest mehest, kes kõndis suvel mööda minust ja Raidist. hora fugit.
Marii Ingriiniga just rääkisime Üllarist ja siis ma niisama klõpsasin kanaleid ja näitas Üllarit. sellised hetked on täiega awkwardid.
homme siis Viljandisse Kristiinega. ma täiega loodan, et seal on tore ja ma loodan, et minuga võtavad hästi paljud ühendust, sest ega ma Krissut ka 2 päeva välja ei kannata. okei, nali nali. me saame igal ajal väga hästi läbi.
Suvel Rihardiga muru niitmas. :))

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused