Eesti vs Kohtunik

mina, kes vaatas täna (jääb vähemalt hästi meelde 11.11.11) esimest korda jalgpalli otsast lõpuni olen ma väga pettunud. kõiges olen pettunud. 
mul tekkis mängu ajal paar küsimust ka, millele ma vist mitte kunagi korralikku vastust ei saa. 
miks üldse hakatakse kohtunikeks? mis mõttega. ja no Viktor Kassai kohta ütleksin ma, et tema näo nägemine ajab mul juba südame pahaks. mõtlesin juba, et oleks ma mees, siis ma tõmbaks talle koti pähe ja peksaks läbi. peab ikka eriline debiilik olema. kust saadi selline kohtunik? 
VÄGA SITT BRIGAAD ON SATTUNUD MEILE VILISTAMA, vabandust väljenduse pärast, aga nii on.
mul on tegelikult kohutavalt hea meel, et ma seda mängu siiski vaatasin. nii mõnigi oli üllatanud, et ma jalgpalli vaatama hakkan. ma olin ikka parajalt närvis, aga siiski ma ei saa sellest jalgpallis aru, aga ma ei viitsi siia kirjutada, sest Kristiinega olen ma juba nii mitu korda vaielnud ja me ei jõua selle vaidlemisega mitte kuhugi, mitte kunagi..
kui suur see väljak on? mingi megasuur ju või ei? ma läksin vahepeal ikka väga kettasse, kuna ma ei näinud tervet ülevaadet platsile. kommentaatorid räägivad küll, et vaadake mis seal on, aga kuidas ma vaatan, kui kaamera seda ei näita? 
noh ja lõpetuseks ma tahtsin öelda, et minu arust oli eestlastel täna rohkem jamamist kohtuniku, kui iirlastega, sellepärast ka Eesti vs Kohtunik mitte Eesti vs Iirimaa.
(ja huvitav, miks ma iga kord kuulsin hiinlased, kui nad tegelikult iirlased ütlesid? ei tea.)
jah, mu esimene jalgpalli kogemus oli vinge. kuigi oleks võinud ilusti lõppeda sain ma osaks ühest väga põnevast mängust. teistmoodi põnevast

Kommentaarid

Populaarsed postitused