Juhtub ka parimates peredes

mingi totter asi tuleb etv'st. tegelikult see ei ole totter, aga see on kurb. nüüd on see aga ilus. ma ei saa üldse aru mis mulle meeldib ja mis mitte. ma loodan, et seda K.T ei loe, siis ta mõtleb, et ma olengi segane.
okei, ma olen ka kurb praegu, sest avasin oma e-kooli. see e-kool ikka sakib väga palju. kool üldse sakib. ma ei tea üldse, mis ma teen nüüd. ma sakin igal pool. mina vist küll kunagi targaks ei saa. lohutan ennast ainult sellega, et kõik surevad niikuinii lollina. (on see ikka nii v?) ma ei saa varsti isegi selles enam kindel olla.
asasdfghjklöäasdfghjklöäqwertyuiopüzxcvbnm.
Tarmo ütles mulle just, et ma olen äge, et ma ei saki. kust otsast?
igatahes eile me käisime Haljalas esinemas. kellele, seda ma ei tea isegi. väga tähtsatele inimestele igatahes. ja uskuge või mitte, aga kui me olime oma kohad sisse võtnud laval Katiga ja inimesed hakkasid saali minema, siis kõndis minust mööda üks noormees, kes mulle tere ütles. ma ei saanud alguses arugi,  kes ta oli, aga pärast seda, kui talle vastu 'tere' ära olin öelnud. see oli see sama bussijuht, kes nägi välja nagu Edgar. sinakas-rohelise bussiga mees või siis punase bike'ga ilus mees. haha. nii oli. üli vinge oli kedagi tuttavat näha.
lisaks sellele istusime me Katiga lava ääre peal. meist kõndisid mööda kaks mees. üks küsis teiselt, et kuhu nad istuvad. teine vaatas meie poole ja ütles "ma arvan, et täna me istume siia"
ma ikka armastan Läsna inimesi. Evert, kui Sa seda loed, siis ma ARMASTAN teid!
eile, kui ma Evertiga rääkisin siis ütles Sass midagi, mis on meie kolme inside joke. kuigi ma pole väga kindel, et Evert sellest Marvenile ei rääkinud. aga see on tsill.
Prillidega naised on kõige seksikamad naised.
ükskõik. ma olen endiselt kurb.
glee sai ka läbi. mis ma nüüd teen.
teen süüa. imeline.
ma olen kurb, aga seda juhtub ka parimates peredes. parimates- haha.
(täna on isadepäev ja mul läks see meelest ära. ma sakin.)

Kommentaarid

  1. Normaalne, miks alati on nii, et millest räägid/mõtled on varsti Su nina all? :D
    Oli ilus v?

    VastaKustuta
  2. ja, see oli veidi imelik.
    opa muidugi oli, kikilips oli olemas ja kõik oli väga vinge!!! :D

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused