Koer, lennuk ja laulupidu

lõpetasin just koristamise ja ma olen täiesti läbi.
see on ikka haige film ma ütlen. mitte midagi ei saa aru.
"Sa oled minust vanem, muidugi Sa sured."
ütlen kohe ära, et Sinust ma kirjutama ei hakka. kuigi ma praegu just kirjutasin Sinust. ja nüüd jälle. haha. ja unenäost ma ka kirjutada ei saa, sest ma pole juba nädal aega midagi unes näinud, mis on iseenesest kurb, sest mulle meeldivad unenäod. need on ülivinged. parajalt kammikad.
a, unistuste pulmad. kuna ma olen selline veider, siis ma tahan ilusalt veidraid pulmi. väikeseid. mitte suuri. ja ma ei taha valget kleiti, kohe kindlasti mitte üleni valget kleiti. jah, ja siis ma tahaks veel, et mu pulmas esineksid need samad tüübid, kellest ma ükskord blogis kirjutasin. imelised inimesed. päris ausalt. kõige imelisemad 5 noort meest.
burks kirjutatakse b'ga ju?!?!?! siis ma pean juustuburksist rääkima, mitte purksist ju? või olen ma millestki valesti aru saanud? eile esinemast tulles tahtsime me Hessist läbi minna, sest mul oli kõht nii tühi, aga minu soovidega muidugi ei arvestatud. nüüd ma tahaks aga Kadaka burksi. omg. nomnom.
ma tahaks endale juba musti kottpükse. need on ilusad. ilusa inimese seljas on pea kõik riided ilusad. rõhutan ILUSA inimese seljas on peaaegu KÕIK riided ilusad.
me deidime suvel, siis on ilus. vot, nii, et kannata. haha.
mulle tuli praegu meelde, kuidas poisid meile Türgis oma uute värviliste bokseritega showd tegid. haha, mis reis see ilma nende poisteta oleks olnud? ma ei kujuta ettegi..
istun köögis, nagu ikka. isa ja Ander teevad mingit imelikku asja praegu. vahetavad pliidi plaati. räige wtf. aga see on nüüd ilus, sest vana oli katki. tegelikult on see isegi väga ilus. haha, kuidas sellina esi saab nüüd nii ilus olla? ma ei tea.
mul on kõht tühi. õnneks Ander tegi pliidi alla tule. teen endale kohe midagi maitsvat. kus-kussi näiteks. jah, ma just täna Romeo'le (ahahahaah) rääkisin, et mul on söögitegemise isu. siit ma tulen! või tähendab, siin ma olen.
ma saan täna õhtul sauna. pole seal ammu käinud. juba ootan. Siim just eile rääkis mulle, et ta käis saunas, ma olin kade, aga kuna ma lähen täna ise ka, siis on nüüd juba suva. haha. tujud muutuvad kiiresti.
ma ei saa ühest asjast aru. kuidas tüdrukutele vormel meeldida saab? suuresttoast tuleb praegu see hääl, mida nad teevad. see ajab mul südame pahaks. kohutavalt pahaks.
(opsti, nüüd näidati esimest eesti näitlejat. see on eesti film ja kõik on jumala lätikas. ma ei saa aru)
mu tänane postitus ei seostu asjadega üldse. üks teema algab, teine lõppeb. see juhtub siis, kui mul ei ole kindlat teemat, millest rääkida ja ma kirjutan blogi ainult sellepärast, et kellelgi on igav ja keegi tahab lugeda. jah, aga nüüd aitab.
musid
noh, veel ei ole jõulud, aga see on lihtsalt väga tsill pilt.
mulle öeldi, et mul on soodumus meeldida inimestele. on nii?

Kommentaarid

Populaarsed postitused