Viimane Monogaamlane

kuna pühapäeval on isadepäev, siis ma otsustasin juba täna olla väga armas oma isa vastu, seega praadisin talle muna. tuli töölt ja tahab süüa. (okei, tegelikult pole põhjuseks tulev isadepäev, vaid põhjus tahan-olla-hea-laps)
praegu üritab mulle Siim selgeks teha, et talv on romantiline aeg. ma ei saa siiamaani aru, kust kohast. ainuke romantika on talves see, et villased sokid saavad soojendada mu külmasid jalgu. nii romantiline!
"talv on lihtsalt selline romantiline aeg, õues on pime, siis on hea armsamaga lebosse lasta ja küünlavalgust nautida "
oleks see kõik nii..
ma just Siimule rääkisin, kuidas ma olen juba väiksest peale omale iseenda hobust tahtnud. ma  kujutan kogu aeg ette, kuidas ma koos oma uhke ratsuga külavahel nagu tuul lendan. imeline. 
ma ei tea, mis on. ma ei usu midagi. mitte kedagi.
täna üritas mulle Karmo selgeks teha, et rosinad on head. oskasin talle vaid vastata, et mul on hea meel, et nad Hapud Viinamarjad on, mitte Hapud Rosinad. kõlab ju päris kohutavalt, või mis?
no ma mõtlen seda iga kord, kui küpsistes, kookides, kringlites rosinad on.  
mul tuleb nüüd üks hästi pikka ja hästi töökas nädal, et ma saaks järjele tagasi. eesti keelega olen ma juba täitsa otsa peal, kuna mulle nii meeldib see, siis ma tegin täna kõik asjad ära. likelike. 
aga ühesõnaga, veedan isa ja vennaga kvaliteetaega praemuna ja ketšupiga, jututeemaks judo ja vaimukas kaasaelamine, meenutame ikka, kui naljakas oli see, kui ma karjusin EI TEE MU VENNALE HAIGET. ma ei taha ta võistlusi enam vaatama minna. ma olen kohutav või siis parim. ise otsustage..

Kommentaarid

Populaarsed postitused