Mis tähendab?

ma olen praegu nii õnnelik, aga samas nii kurb. ega tegelikult hetkel ei olegi see oluline, et ma kurb olen. ma tahtsin lihtsalt veel kord öelda, kui hea meel mul on oma sõprade üle. no tõsiselt. hetkel ma valan pisaraid õnne pärast. mul on tõsiselt hea meel, et inimestel nii hästi läheb ja, et kõik nende soovid täiede lähevad. IMELINE!
mul on tõsiselt hea meel. polegi ammu nii hea meel olnud, aga ma tahaks ainult vanu tuttavaid rohkem näha, kahjuks on kõigil oma elud, kuhu ma enam niiväga ei kuulu. aga ikkagi on mul väga hea meel.
lisaks on meil juba praegu kolmed mardid käinud. tsiiisas, kuidas ma naernud olen. on ikka hullud. viimased ajasid kõige rohkem närvi. emps just ütles, et palun ärge mingit pahna viskama hakake ja nii, kui ta kööki magusat tooma läks viskasid nad terve koridori pahna täis. (issi juba mõtles plaani, kuidas tagasi teeb..)
üldiselt olen ma ikka sama loll, kui enne ja sakin sama palju, aga see selleks.
tegin täna kooki ja täiesti ulme, kui palju pisaraid sellele tuli. rääkisin just Siimule, et teen pisarakooki, et jätan kõik pisarad koogi peale, et täna ma ei nuta. Jah, kuigi postituse alguses saite te lugeda, et ma tõesti poetasin pisaraid. olen rahul.
olete te kunagi lugenud lehest midagi sellist, mis teil pisara silma toob ja sisse tuleb nii hea tunne. täna ma lugesin Virumaa Teatajat ja seal oli see kirjas, et Kadrina poiss Rihard Laisaar sai hõbemedali. see oli hea tunne. olin jälle rahul.
täna on tsill päev. Liblikas on ajalehes olnud. Varsti näidatakse teda tv3's. ja nagu ta ütles, siis oli hommikul Star fm'is ka intervjuu teinud, eesti keeles. olen uhke.
phh..aga täna mul pole jälle midagi enamat kirjutada.
be cool!

Kommentaarid

Populaarsed postitused