All-night

tere tere.
jah, kell on kohe-kohe saama pool viis hommikul. ma olen üleval. lõpetasin just oma toa koristamise.
tõsiasi on see, et mul ei olegi enam mõtet magama minna ja ega ma ei tahagi, sest und ei ole mul mitte ühtegi protsenti. nii kohutav, kui see ka pole.
olen leidnud juba igasuguseid inimesi, kes mind üleval hoiaks. viimase au jääb Elerinile.
sellest koristamises nii palju, et ma tolmuimejaga ei hakanud võtma.. muidu oleks kõik üles ajanud, aga seda oleks vaja, sest mu kallis naabripoiss Madis sõi mu toas kringlit nii, et terve põrand on kringli puru täis. miiniväli ma ütlen.
vaatasin ükspäev, et Elerinile läks meie video kõige rohkem peale. küsisin siis, et miks. ta vastas "te olite nii veenvad ja ilusad ja laulsite niiiii ilusti. te oleks väga ägedad laval" noh Leenu teeme ära?!
aga sellessuhtes, et kui ma juba praegu Elerinist nii palju räägin, siis ma kirjutan veel midagi temast.
Hallo Kosmos!
Hallo Maa!
ta ütles mulle, et ma peaks proovima öö otsa üleval olla ja siis on järgmine päev oodata hästi 'huvitavat' juttu tähtedest ja kuust.
ta on segane.
homme, kellaaegselt juba täna näeme ja kuuleme mu 'huvitavat' juttu.
aga 25 minuti pärast ootab mind äratus. minu arust emps on juba üleval ja toimetab, samas ma võin seda ette ka kujutada.
aa. joonistasin ka täna. ennast ja Leenut. võin öelda, et ilusat Leenut on kole raske joonistada. võin ka öelda seda, et inimest kellel pole prille on väga raske joonistada. ennast oli mul hea joonistada, sest keset nägu olid ühed kolakad prillid mis pool nägu ära varjasid, ülejäänud oli lebo, aga Leenul on ju vaja kõik ilusti välja joonistada. olen plindris, aga.. võtan väljakutse vastu ja proovin selle kunagi lõpuni teha.
hetkel pole mul jälle rohkem midagi öelda.
ei tegelikult võin veel Katist ka natukene rääkida. ma tahaks väga, et Kati mulle pilte saadaks mis me tegime. nagu ta ise ütles siis nende piltide kommentaariks võib öelda OMG WTF. Kati on ka üks tore tüdruk, kes ööbis eile minu pool, kuna neil Loobus ei olnud elektrit (tänaseni pole) ja siis tal oli seal mega igav. ta vihkab mind, aga näed vaadake mis elektripuudus teha võib. hehe. igatahes meil on väga naljakas õhtu. tema magas üleval Rihardi toas ja mina omaomas. lõpuks kui ta minu toast ära läks siis me rääkisime fb's ka. elu on ikka palju imelisem kui on selline asi nagu internet. - tegelikult on see lause 50% õige ja 50% vale, sest internet rikub elu vahepeal nii ära. inimesed on nii õelad ja vastikud siin. seega jah. haha. mul läks meelest ära mis ma kirjutada tahtsin. igatahes, lähen veedan oma viimased 15 mintit 9gag'is hehe.
tsau!
(Elerin loeb ka minuteid kaua mu äratuseni on. haha)

Kommentaarid

  1. AUSALT ARMSAD LUGEJAD, MA EI OLE PEAST PÕRUNUD. :D

    " tähed on need mida sa praegu näed samas täht võib olla kõik mida vaid soovid :D "

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused