Homme näeme

nagu me kõik teame on ilu vaataja silmades. minu jaoks on nii paljud ilusad. Kristiine: kõik on ilusad. omamoodi on muidugi kõik ilusad. ma olen ilus siis, kui Sa ütled, et ma olen ilus, sest muidu ma ei tunne nii. see ei ole hetkel nüüd selline 'tahan, et Sa ütled, et olen ilus'. ei see ei ole nii, ausalt. igatahes jah. ilu on ilus.
elu on ka ilus vahetevahel. Kristiine: maailma kõige raskem teema. elu on ikka täiesti kohutav vahepeal. lugesin täna oma horoskoopi ja see läks nii täppi, aga ma ei tea, kas ma olen rõõmus või kurb, et see niivõrd täppi läks. äratundmisrõõm oli suur. aga tagasi teema juurde elu.
ELU EI OLE LUGU, ELU ON LOOMINE!
üks-kaks-kolm
mu tunded on olnud viimasel ajal väga segased, tegelikult oleks õigem öelda, et siiamaani on. hommikul, kui ma arvasin juba, et ma tean, mis saab. nüüd aga istun ma siin arvuti taga sama suures teadmatuses, kui eile õhtul. ma sellel teemal nüüd rohkem ei räägi, kes ikka minu nuttu ja hala kuulata tahaks.
järgmine teema.
kaks-kaks-kolm
valu. (ma ei kirjuta seda teemat, sest ma ei taha seda teemat kirjutada. mulle on valmistatud üle 1060 sõna valu. aitab sellestki)
kolm-kaks-kolm
mind hakkas nüüd lugu mälestused kummitama.
"aga Koit Toomel on juba laps"
tegin avastuse, et K.T on ka K.T. päris põnev. aga hetkel on mul peas 3 mälestust, kõik on halvad ja kaks neist lähevad aina hullemateks.
neli-kaks-kolm
Kristiinest ma ei kirjuta, sest ta tahtis, et ma kirjutaks. nii ei saa inimesest kirjutada. käsu peale.
Mac küsis mu käest eile, et kas mingi lugu on mu nutma pannud. eile pani. ma olin õnnelik NAINE seekord.
luuletus ka.
aitäh.

Kommentaarid

  1. Elu on ilus kui mina olen ilus, mina olen ilus kui sina oled ilus.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused