Karmo Toomel on täna sünnipäev!

kuna ma ootan Leenu kõnet või seda, et ta minuga rääkima hakkaks siis niikaua kirjutan teile oma toredast nädalavahetusest.
alustame siis reedest, kui me pärast tunde Kristiine isaga Rakvere Teatrisse läksime. ma arvan, et te sellest juba teate, aga ma räägin veel. teater oli väga armas, kuna see oli lasteetendus, ma tundsin ennast terve aeg seal teatris, kui väike laps. see oli imeline. saime jõuluvanalt muinasjutuplaadii ja tegin jõuluvanale ühe kõva kalli ka, sest me olime nii andetud, et ei osanud ei luuletust, laulu, ega tantsu.. järgmine aasta lubasime tublimad olla.
(Leenu hakkas rääkima)
pärast teatrit läksime Pihlakasse KUNA SEAL ON VÄGA HEA LATTE. istusime nagu ikka mitu tundi ja rääkisime juttu, vahepeal käis Pillerin ka. musid-kallid. käisime veel selverist ka läbi, kus jooksime uuesti Margusega kokku, oh milline õnn! MUIDE SELVERI JÕULUPITSA ON NII HEA!!! siis bussile ja koju.
ega ma kodus väga kaua ei saanudki olla, kui läksime Ann'iga välja. jalutasime ringi ja saime Periga kokku, tänu temale seadsime oma sammud bussijaama, kus oli Kadrina kohta väga palju inimesi. kuulsin veel Siimu käest ühte juttu endast, mis on väga põnev ja siis liikusime Ann'iga Taavi juurde, kus me vaatasime purjus noormehi eesti mälumängu mängimas. see oli küllaltki naljakas. seal olime niikaua, kuni helistas Leenu ja meid enda juurde kutsus. mõeldud-tehtud. vaatasime Leenu juures filmi 'Sõsarkonna saladus' vist ja see polnud üldse nii huvitav, kui ma alguses arvasin, aga lõppes vähemalt huvitavalt.
kodus.
Laupäeval magasin kella neljani päeval, ise olin jumala endast väljas, sest juba kell viis pidin Mariliisi juurde laulma minema. kes selle aga ära unustas oli Mariliis. koristasin siis päeval selleasemel oma toa ära. olin terve õhtu nolifer koos Karmoga. (Karmo oli teisepool ekraani nolifer, jejeje)
nüüd mul jääb jutt pooleli, kuna Leenu tuli siia. MUSID!

Kommentaarid

Populaarsed postitused