Krokodill üllatusmunas

Kas ma olen truu inimene? tuleks kõigepealt öelda, et see on hea küsimus. nii, kas ma siis olen või ei ole. ma arvan, et olen, sest kui mulle siiski inimesed on olulised, siis nende vastu peab juba truu olema. samas on siin sama see, et kui ma räägin endale, et ma olen truu inimene ja vb olengi siis tuleb keegi ja ütleb, et ma ei ole, mis omakorda paneb mind mõtlema, et 'oota, olen ma siis ikka truu või ei ole'
nii, kui mul oleks kohustus laulda karaoket siis mis lugu ma laulaks. jälle hea küsimus. ma vist jah väga omast tahtest ei laulaks va. kord Maibi juures, kus ma oleks võinudki laulma jääda, aga ma arvan, et selleks looks oleks see lugu..
ja ma võtaks kindluse mõttes kaasa Rihardi. tegelikult ma võtaks ta niisama ka kaasa, sest see on meie laul. me oleme seda laulnud kogu aeg, kui meil igav on, see laul on meil mõlemal peas. (laulsin seda laulu Maibi juures ka, kui Roger ütles, et see on ilus lugu)
Kui sa kedagi armastad, kas lähed ja ütled talle seda otse või kirjutad talle kirja? kuna ma ei saa olla Sinu juures siis ma kirjutan Sulle, et ma armastan Sind!
okei, nüüd, kui ma lõpetasin naermise võin ma vastata küsimusele, mis paneb mind nurruma. ma ei oska seda vist väga öelda, pole nagu nurrunud veel, aga ma nurruks raudselt selle peale, kui keegi oma sõrmedega mu kaelal mängib, küll ma siis nurrun nagu kass..
Ma võiks Sind küll terve öö suudelda, ainult mina ei oleks süüdi, kui ma vahepeal magama jääks.. ausalt.
nii, mehed, kes oskavad klaverit või kitarri mängida on mõlemad väga atraktiivsed. kui ma neist siin ühe valima peaks siis ma valik kitarriga mehe, sest kitarri saab kaasas kanda, AGA kui aus olla siis ma võtaks mehe kitarri ja klaveriga.
mees kes oskab laulda, ükskõik kas ta on bariton või falsett.
mees, kes mulle esimest korda külla tuleb peaks arvestama sellega, et ta ikka tuleks kui tema ise. samuti võiks ta kaasa võtta oma imelise lauluhääle ja olla valmis mulle laulma seda lugu
ja nüüd kõige raskem küsimus..
Kui sa ütled emale, et ta jääb ööseks, mis ema ütleks selle peale? vaatamata sellele, et mu ema nimi on Õnne, siis ta on küllaltki kuri. ta tujud muutuvad ka samamoodi nagu Eestimaa ilmad, seega ma ei oska sellele küsimusele vastata. ma ei julge sellepeale vist isegi mõelda.

Kommentaarid

Populaarsed postitused