Live it up!

jumal tänatud, et see läbi on.
mul on mega-hüper-super reede tunne. aga teadmine, et homme on kolmapäev rikub selle ära.
ma olen Eesti räpi lainel, sest Eesti on hea koht, kus elada - ja ma ei valeta.
nii nüüd tänu Rogerile otsin laulu, mida Tom meile täna laulis. Imeline.
a, üks päev just kõik rääkisid, kuidas nad oleks ära surnud. Kristiine rääkis oma lambikupli juttu, Ann rääkis ka midagi.. sorri, pole meeles mida.. ma võin ka rääkida. ma oleks täna surma saanud.
kui ma täna oma emale garaaži uksi lahti tegin siis ma libisesin selle kaldtee peal ja oleks reaalselt selili pannud, õnneks sain uksest kinni võetud, aga uks ka kiikus, seega lendasin uksest kinni hoides suure kaarega ja ülisuure hooga muru peale. olin porine.
nüüd olen Indigolaste lainel.
ja tean, et elu on ilus.

Kommentaarid

 1. Mumm läkski sinu pärast oma naisega lahku? Kujutan ette kui õnnelik sa hetkel oled selle üle.

  VastaKustuta
 2. Tead, enne, kui ma Sinu pärast kallis Anonüümne nutsin, siis nüüd ma ainult naeran Su üle. Sa oled labane. Ma pean olema ikka kuradi hea inimene, kui kirjutan Sinusugusele labasele inimesele ka Sa suuretähega.
  Aga vastuseks Su kommentaarile, siis ei, nad ei läinud minu pärast lahku. Ja teiseks, Sa kujutad asju ikka väga valesti ette. Ma ei ole õnnelik selle üle, aga mulle tundub, et Sina küll oled, Sul on jälle jututeemat!
  Imetlusväärne!

  VastaKustuta
 3. Anonüümsel ilmselgelt puudub elu,
  aga meie elu on ilus!

  Tegelikult tahtsin hoopis seda öelda, et vaatasin seda pilti enne just, tahtsin ise siia panna! :D
  Hea!

  VastaKustuta
 4. Enne sa tõenäoliselt nutsid, kuna Mumm ei olnud päriselt sinu jaoks olemas ja seepärast ajas mu kirjutatu sind ka nutma. Nüüd aga pole ju põhjust nutta, sest ta on vaba, et sinuga koos olla. Millal te siis avalikustate, et koos Mummiga olete? Kas sul endal ei ole vastik teades, et oled kellelegi valu põhjustanud oma tegudega? Minu arvates Mumm sobis ideaalselt oma naisega kokku, aga sul oli vaja see oma vahele trügimisega ära rikkuda. Tubli tüdruk oled!

  VastaKustuta
 5. Imeline, milline kujutlusvõime ühel inimesel olla saab. Hakka kirjanikuks, Sul tuleb see lugude välja mõtlemine päris hästi välja!
  Mul ei ole mitte midagi avalikustada, sest ma ei ole olnud/ei ole/ei hakka olema Mummiga koos. Ma ei ole milleski süüdi, mul ei ole vastik.
  Ja, kui Sulle nad koos niiväga meeldisid, siis ehk peaksid nendega rääkima, et nad kokku tagasi läheks? Ma tõesti ei puutu asjasse :)

  VastaKustuta
 6. hahahaha Anonüümne u made my day. No mul jälle meenus, miks ma anonüümseid kommentaare armastan, kõige halenaljakamad asjad on the planet. :D :D :D :D
  aga noh, see pilt, kuulan snoop doggy ja russeli naise lugu, ja tulevad küll asjad meelde :D

  VastaKustuta
 7. mul on juba nii igav, kuna anonüümne ei vasta. :(((

  VastaKustuta
 8. Kui nii väga ootad ja tahad, et ma kirjutaks, siis võin ju vabalt rääkida, sellest, mis ise rääkinud teistele oled, kuidas öösel kui Mummil naist kodus polnud, tema juures olid. Tahad veel kuulda, mis ma kuulnud olen? Või piisab sellest?

  VastaKustuta
 9. Nahui teil viga on? Üks on loll ning ajab mingit kahtlast juttu ja teised provotseerivad teda aga edasi. Türa hakate oma elu juba elama. Aitab sellest sitast juba.

  VastaKustuta
 10. hahahahahahahahaha, ma jälle naeran omaette, anonüüümne, tänu sinule olen ma vasje jobu mulje juba endast igalpool jätt, aga räägi nüüd endast ka, liskat tunneme me varsti läbi ja lõhki, thanks to you. :D

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused