Vaatasin vanu pilte ja..

mõtlesin, et oi, kuidas ma igatsen selliseid aegu, kus ükspäev öeldakse, et tavai homme lähme kuhugi ja siis homme läksimegi. suvi oli ikka tore aeg, siis sai igasuguseid asju teha. ma tahaks, et aasta ainult suvest ja kevadest kestakski, opsti, see oleks ilus!
 nüüd tulevadki siin kõik Rummu pildid, sest see oli üks vingemaid asju suvel üldse. täiesti teistsugune seltskond, kellega ma tavaliselt suhtlen. ma ju tundsingi sealt ainult 4 inimest, Tõnist, Ritit ja Evertit ka tegelikult natukene, aga ülejäänud olid võõrad, aga nüüd on mul juures mitu uut tuttavat kes on kõik isemoodi väga vinged!
 selliste ägedate trippide puhul on mul mega kahju, et mul nii halb mälu on. ma tahaks väga paljust siia kirjutada, aga ma lihtsalt ei mäleta mitte midagi. ja viga ei olnud mu konditsioonis. absoluutselt mitte! tantsisime rannaliival, mossitasime rannaliival, joonistasime rannaliivale ja rääkisime meestest rannaliival. ühesõnaga, meil oli hea rannaliival!
 Krässu, kui Sa seda nüüd lugema peaks siis Sa oled mulle mega kallis. uskumatu kohe. kas ma ütlesin Sulle, et alguses ma Sind ei sallinud? nagu täitsa alguses, kui ma Sind nimepidi alles teadsin? nüüd Sa oled küll mega kallis ja ma ei lööks Sind isegi siis mitte, kui Sa mulle näkku karjuks, kui nõme Glee on (Glee ei ole üldse nõme!!!) musid ja kallid ja paid ja järgmine kord võid mu pead veel ja veel patsutada, sest Sulle meeldib see, ma tean!
 Sellest päevast peale tahan ma täiesti kindlalt tatoveeringut. oojah!
aga noh, mis kõige tähtsam on et mul ja teistel oli lõbus, sest me kõik tahaks seda päeva tagasi! superchool!
Setekas!

Kommentaarid

Populaarsed postitused