Burlesque

ma tean, et ma olen sellest siia juba kirjutanud ühe korra, aga ma vaatasin seda täna tüdrukutega uuesti ja see on hetkel mu lemmikfilm. kui ma tavaliselt vihkan küsimusi mille sees on sõna 'lemmik' siis filmi küsimust võite küll kõik küsida.
ma vaatasin seda filmi teist korda ja mul on tunne, et mida rohkem ma seda vaatan, seda rohkem ma seal ise olla tahaks. ma isegi ei tea, miks see mulle nii väga meeldib, aga no kõik, ma avastasin ennast seda filmi vaadates vähemalt 20 korda mõtlemas, kuidas ma seal ise olla tahaks. 
kui ma täna ütlesin seda, et ma tahaks seal olla, siis Triin ütles, et ma sobiks ka sinna. eks ma nüüd jään kohe magama ja loodan unes näha seda, kuidas ma seal olen.
ma olen alati rääkinud, kuidas ma tahaks elada ajas mil kanti uhkeid ja suuri kleite millega oli peaaegu võimatu uksest läbi minna, korsette mis tisse lõua alla tõmbasid ja kõik seda muud, aga no see kõik seal.. see kõik isutab mind palju rohkem. ma oleks tahtnud olla selles ajas. jah, ja kuidas veel.
ma ei ole vist reaalselt mitte kunagi olnud millestki nii vaimustatud. ma tean, et mul ei ole mitte kunagi võimalust saada samasuguseks täheks nagu Christina Aguilera seal filmis oli, aga ma oma mõtetes on see ilus staar juba. haha. ma olen segane. jah.
kes seda filmi vaadanud pole siis tehke seda kindlasti. mina hakkan seda juba varsti uuesti vaatama, sest see on liiga hea.
lähen naeratusega magama, sest mu peas keerlevad need lood sealt filmist ja ma liigutan ennast siin voodis nagu tantsiksin seal lava peal. see on imeline.
imeline.

Kommentaarid

Populaarsed postitused