Good life

mul on olemas üks selline sõber, kellele ma vist saan pea kõike usaldada. see vist on seal selle pärast, et ta on meessoost ja kõiki asju lihtsalt ei saa välja rääkida. teate küll. aga ühesõnaga ma tahtsin paar sõna ta kohta ka oma blogisse kirjutada. ta on selline hea inimene, kes teab peast mis nägu ma teen siis, kui ma olen solvunud, kuri või kurb. ta on inimene, kellele meeldib teistele inimestele ära panna. ta on 'i'm the boss'. talle meeldib ninaalla hõõruda kõike seda, mida tema on õigesti öelnud ja teised valesti. talle meeldib vaidlusi võita. teda saab rõõmsaks muuta mainides tisse. ta on hea inimene, kellele meeldib öelda hästi. kui mul on halb tuju või keegi on mind jälle oma iluga kurvaks teinud, siis ma pöördun tema poole. ma ütlen enda kohta midagi halvasti, sest ma tean, tema on alati see, kes mulle midagi hästi ütleb. ta kiidab mind. ta kiidab mind mu tuttavatest kõige rohkem. samas on ta nii etteaimatav, ma tean pea sõna-sõnalt mida ta mulle öelda kavatseb. ta altkulmu naeratus on salapärane, Sa ei saa kunagi aru, mida ta sellega mõtleb. ma ootan tema pärast oma sünnipäeva. ma ootan seda nii palju, et ma arvan, et ma hakkan oma sünnipäeval juba sellepärast nutma, et mu sünnipäev lõpuks ometi käes on.
ta naerab mu üle kogu aeg. ta naerab koolis mu vigade üle, aga millegi pärast tema naermine mulle haiget ei tee. sellesmõttes, et kui keegi naerab mu üle, siis on mul muidugi pärast veidike paha tunne, aga temaga on nii, et ma teen lausa meelega oma solvunud nägu, et ta saaks mulle öelda "nonäed, jälle Sa solvusid"
ta on armas vahel tundub naiivne, aga seda me oleme kõik. ta ei usu mind, kui ma ütlen talle, et tulevikus, mitmete aastate pärast me ikka suhtleme. ma olen selles 100 % kindel, et me suhtleme. ma hakkan ta vinges palkmajas külas käima ja siis me teeme sauna ja hüppame tiiki või jõkke või kuhu iganes. ta on mul liiga tore, et temast ilma jääda.
pärast üht reedest päeva on mul siiamaani tunne, et ta vahel ei salli mind. ta on mu vastu külm. õigem oleks öelda vist oli mitte on. nüüd ta hakkab juba sulama ja sõbralik tema tuleb juba esiplaanile. mul oli tunne, et talle ei meeldinud mu juures mitte miski. võib-olla tol hetkel oligi mul midagi viga. olin armastusest pime. samas pärast seda tundsin, et mul ei ole mitte kedagi, küll aga kui ma nüüd mõtlen, siis mul ikka on inimesi, kellele oma muresid kurta. tema on mul olemas ja see on väga vinge.
mul on väga hea meel, et mul temasugune inimene olemas on. imelik on see, et varem me ei saanud nii hästi läbi, kui praegu. me vaevu suhtlesime, aga nüüd ma ei kujuta oma elu ilma temata ette. koolielust rääkimata. see on vinge. parim!
musid ja kallid Sulle!

Kommentaarid

Populaarsed postitused