Homme näeme

"Eelnenud jutuga ei taha ma üldse jätta muljet, nagu oleks "Homme näeme" midagi nukrameelset! Otse vastupidi. See on ideaalne lavastus, mida vaadata näiteks tööpäeva õhtutel. Naerda saab südamest ja palju, sest äratundmishetki on rohkem kui üks. Arvatavasti meenub veel pikka aega stseen, kus mehed kirjeldavad, kui põhjatu võib olla ühe naisterahva käekott. Kui veel mõelda, et käekotitrend kipub liikuma üha enam ja enam suunas, kus käekotid lähevad aina suuremaks, siis käekotis tuhlamisele kuluv aeg ilmselt ka pikeneb. Teine täielik tipphetk oli vahetult käekotiloole eelnenud lugu valge (määrdunud) jopega. Ja kolmas ikka grilli kokkupanemise lugu. Oi ja muidugi kohe esimene stseen, kus kaks vana koolivenda pargis juhuslikult kohtuvad ja pilte vaatama hakkavad: piltide vaatamiseks piisab ju tänapäeval puutetundliku ekraaniga telefonist. Aega ja inimesi saab sõrmevibutusega silme eest läbi lasta. Huvitav, kas tänapäeva kahekümnesed näevad selles pildis üldse olukorrakoomikat?" väljavõte siit blogist.
etendus algas niimoodi. see oli väga vinge, kuidas kõik valguse ja muusikaga mängitud oli. lisaks andis väga-väga palju juurde see, et näitlejad ka ise vahepeal laulsid. super.
see oli üks väga naljakas osa. nimelt too paremalt esimese mehe tütre päevikulaadne asi soditi ära poiste poolt. nad pidasid lastevanemate koosolekut, et arutada, mis poistega saab. mees võttis välja päeviku ja näitaks mida tolle mehe poeg, kes käega oma nägu varjab sinna joonistas. "See on ju m*nn".
seda on võimatu sõnadesse panna lihtsalt, kui naljakas see oli. soovitan kõigil seda etendust vaatama minna. see on seda raha väärt. ausalt on. 
see osa oli teine naljakas osa. mees ostis ufogrilli ja üritas seda kokkupanna. nagu pildi pealt näha on vigastas ta ennast igatepidi, kord lõikas grilliga sõrme, kord lasi trelliga näppu, kord istus kruvi tagumikku jne. lõpuks hakkas käima mäkaiveri muusika ja ta võttis tööriistakohvrist välja mäkaiveriteibi ja teipis grilli kokku. geniaalne.
lugu lõppes Dagö - Hiired tuules looga. nii südamlik ja hea, samas nii kohutavalt naljakas.
Võigemast on selle lavastamisega superhästi hakkama saanud.
ja aitäh sponsoritele tänu kellele mul teatrikott kommi täis on.
teate, kui huvitav on lugeda kellegi teise blogist etenduste arvamuste kohta. hetkel loen siit ja olen täielikus hämmingus, et kuidas saavad inimeste arvamused ikka nii erinevad olla. 
minule meeldis see etendus väga. väga-väga-väga. vabandan kaasvaatajate ees, sest me Kristiinega tõesti naersime vahepeal liiga kõva häälega, aga no see etendus oli seda väärt.
nüüd ootan juba 1. veebruari, et minna uuesti teatrisse. 
MINGE TEIE KA TEATRISSE INIMESED!

Kommentaarid

Populaarsed postitused