jah, ma

ma kardan. täna ma tõesti kardan. ma kardan, et ma murdun. täna juhtus seda nii palju. nii mitu kord oleks ma täiesti murdunud. lõplikult vist.
kas tõesti on täna jõudnud kätte see päev, mil mu hästi alanud aasta murdub? imelised 26 päeva. tegelikult ma lihtsalt loodan, et need on mu hetkeemotsioonid.
ma oleksin murdunud täna keemias, kui me kuulasime temaga Sinu laulu. Sinu 'armastan Sind kaugelt'. ma oleksin juba äärepealt murdunud, ma oleks jälle nutma hakanud. õnneks seda ei juhtunud. õnneks just sellepärast, et ma ei oleks osanud seda pärast iseendale seletada, et miks see juhtus. mul on Sinu üle hea meel ja ma teadsin, et see kõik ei jää alatiseks nii, aga ikka on mul sellega raske harjuda. ma lihtsalt ei taha, et Sa kedagi teist nüüd kaugelt armastama hakkad, kui Sa saad aru mida ma mõtlen. Sa võib-olla ei saanud aru, kui väga Sa mulle meeldisid. aga nüüd on see minevik. nüüd me oleme õli ja vesi..
ma ei saa sellest aru, kuidas kõik asjad ühele ajale satuvad. ma ei tea kas ma olen valmis Sind nägema. äkki ma siis murdun ja seda ma ei tahaks, sest ma tavaliselt ei murdu, kuid Sa ei ole tavaline. mul on Su üle hea meel. väga hea. jah, ole tubli!
ma olen kole.

Kommentaarid

Populaarsed postitused