@l_sete TÜRGI MA NII IGATSEN SIND!!!!!!

"Käisime ka ehtsas Türgi vesipiibu paaris. Türgi tee ning türklaste hubane nurgake..." võtsin selle lause Kaupo blogist, kui lugesin tema Türgis käiku. ja nüüd tuli mulle endale peale selline igatsus minna tagasi Türki. ma ei tea miks see mulle nii väga meeldib, aga Türgi on küll selline koht, kuhu ma tahaks tagasi minna. ma olen küll väga rahul, et me tantsu omadega seal juba 2 korda käinud oleme, sest seal on nii tore. 
mulle meeldivad Türgi inimesed, sest nad kõik on seal nii veidrad. neid leidub seal ikka igasuguseid. Pillerin, Sa tead millest ma räägin. 
aga sellest vesipiibu kohast siis nii palju, et kui meie käisime siis seal oli väga vinge. mõnusad kott-toolid ja hiiglaslikud vesipiibud. kui nägin kena välja said ka tasuta türgi teed. mul tuleb praegu reaalselt pisar silma, kui ma seda kirjutan. oeh.
minu arust on veidike veider see, et meil oli nii veider seltskond. nagu inimesi otsast otsani. aga  minu jaoks oli see rahvas nii tsill ja kõik need päevad seal olid nii head ja toredad ja eriti õhtud.. ohjah.. niii head inimesed!


ma ei pannud seda pilti siia enda pärast, ma panin selle pildi siia sellepärast, et siin on Pillerin ja sellepärast, et vaadake selle mehe nägu kes meie seljataga on. ma võin nüüd küll imelikult kõlada, aga ma igatsen neid nägusid. haha. Eestis ei kohta selliseid inimesi, kes ilusatele inimestele niimoodi järele vaataks.
ja ma ikka meenutan seda, kui Pillerin ei julgenud õhtuti väga olla kuskil, sest ta ilus noor neiu oma ilusate blondide kiharatega, aga ma loodan, et ta teab siiamaani, et kui midagi oleks olnud siis mina olin alati olemas. ma siiralt loodan seda, sest ühest mehest me ju saime lahti :) nii hea!
Robi ja tema jube fäänsid prillid.
ma nüüd mõtlen, et mitu korda ma siia üldse kirjutanud olen Türgist. päris mitu korda vast, aga  no need poisid olid meil liiga head. nägid, et võõrad poisid teevad liiga, astusid ligi ja panid käe ümber või kallistasid.
vahel ma mõtlen, et kas kui Eestis oleks selline situatsioon, et kas siis tehakse midagi, aga no, aitäh neile ikka!
musid!
vot need musid on teile poisid! :)
ma tahan Türki tagasi ja KO-HE!
palun lähme sinna veel mingi 10 korda eks? ei 100 korda!
aitäh!

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused