Google otsingus 'loll Lisete'

Ma ei ole see, kes ma olin eile ja teie pole see täna, kes te olete homme.
praegu on hetkel kõik kontrolli all. ta istub mu laua taga joonistab midagi ja on arvutis. vahepeal naerab nii kõvasti, et terve maja kajab, aga siis rahuneb jälle maha ja joonistab edasi. küll see ta pikajuukseline almost peika ta tuju heaks muudab. teate, ma pole kunagi vist nii rahul olnud. mitte et ma praegu täiesti rahul olen, aga mul on sees selline tunne, et kõik sealt seest kaob ära, nagu imbub välja ja siis on kõik jälle hästi. praegu ma mõtlen kogu aeg, et kaua ma veel tubli tüdruk olema pean. täna ma enam tubli tüdruk olla ei jaksanud. ta ajab mind närvi. ta ei ole minu masti tüdruk. täna olime Kristiine juures sõime ja siis vaatasime telekat. muidugi mõeldes tema peale siis ikka inglise keelseid filme ja sarju. (ta sõi teist korda elus pannkooke)
järsku ta hakkas oma muusikat kuulama ja taidles muusika saatel kaasa, aga siis ta tüdines vist oma muusikast ära ja oli sellise näoga hakkan-kohe-nutma-kui-Sa-ei-küsi-mida-ma-teha-tahan. küsisin siis, et mida ta täna õhtul teha tahaks ta vastus oli peaaegu sõnasõnalt selline "ma ei tea, ma ei taha telekat vaadata see on igav. me võiks pigem niisama istuda." me Kristiinega hoidsime naeru nii tagasi. kas tõesti lihtsalt istumine on huvitavam, kui teleka vaatamine?! okei, see selleks. homme ta lahkub, mu ema on ikka kole õnnelik. ta on nii tubli olnud ja mul on temast kahju, ega ei ole lihtne leida sobivat sööki taimetoitlasele. iga kord emps ütles mulle iga kord, et ma pean ta käest küsima mida ta süüa tahab. küsisin, ta vaatas mulle otsa oma kuidas-Sa-ei-tea-mida-ma-süüa-tahan näoga ja ütles "i don't know" ja nii iga päev.
hetkel ta siis istub minu laua taga ja on minust sammu kaugusel ja joonistab mind. ta on minust sammu kaugusel ja ta kirjutas mulle fb'sse, et ta joonistab mind, aga see tuli kole välja. ta joonistas mulle sinna pildile nii suured tissid, et naerma ajas kohe, aga muidu on omamoodi ja selline armas pilt. labajalgu küll pole, sest ta ütles, et neid ta joonistada ei oska.
ma nüüd siis lõpetan jälle varsti tagasi, sest mulle tundub, et ta ei lähe täna veel nii pea magama.
tsaukad paukad

Kommentaarid

Populaarsed postitused