Ma loodan, et Sa loed seda pealkirja mõttes minu häälega.

nonii tere.
pole nagu jälle ammu jõudnud siia, aga ma loodan, et te saate aru, sest nagu ma mingis postituses kirjutasin, et ma teen endale raju vaheaja lõpu. jah, mul on olnud piisavalt raju vaheaja lõpp, millest nii palju nii vähe teavad.
hetkel ma istun Arbavere Puhkekeskuses toas number 15. ma arvan, et ma olen seda ka öelnud, et see on mu lemmikkoht. eile käisid Raki, Ranno ja Riinu ka siin korraks ja küll Ranno rääkis kui üksik koht see on, et ümberringi maju pole. ma ütlesin, et kui mets maha võtta, siis ta ei kujutaks ettegi, kui palju siin külas maju on.
aga see selleks.
sõime sushit ka. nii just in case mainin ära.
jaaaaaaaaaaaa, juustupalle sõime ka. issand, mul on ikka veel nende isu, aga ma olen rahast täiesti lage, TÄIESTI lage. ja siis sõime omletti ka, vinge omlett oli, teistsugune. no ja siis sõime veel mingit ilgelt head kooki, mida ma alles öösel sõin, sest õhtul oli mul omletist kõht kole täis.
tegelikult me ei söönud palju, et ärge nüüd seda mõelge. ja ma tunnen ilgelt kaasa neile, kes praegu mu blogi loevad ja vesistavad, sest söök on Arbaveres alati jube hea olnud!
kui mul täna öösel midagi teha pole siis teen väikse kokkuvõtte Carmeni ja Ardo sünnipäevast ja Arpo byebye partyst.
(AA, praegu tuli meelde, et isa kutsub Jessikat nüüd byebye tüdrukuks. tuli eile minu tuppa ja küsis "kuule, kas see byebye tüdruk sai koju v?" siin võin veel öelda, et ma ei tea temast enam mitte midagi. aga eks see vist parem ongi. igatahes suvel ma küll Saksamaale ei lähe. ma ei kannataks teda välja enam vist. facebooki ta ka jõudnud ei ole, aga no ma saan aru, tal oli ikka kohutav kodu igatsus.)
praegu käib Öökülma - 1 hääl ja mulle tuli sellega Meelis meelde. haha. tsau Meelis! lähen koju siis otsin kritselduse üles, joonistan enda ja Leenu pildi lõpuni, VB õpin. uhh.
musid, Gertsu tuli!

Kommentaarid

Populaarsed postitused