ma olen kole

mul läks hästi. sõin ära viimase tüki saadud šokolaadist ja kuulan rahulikke ja rahustavaid eesti keelseid laule. hetkel käivad kordamööda kaks super head lugu. Dagö- Armastan Sind kaugelt ja Jäääär- Vala veini. mul on tänasest Rakveres käigust siiamaani külmavärinad peal. ma loodan, et ma võin öelda, et mul läks hästi. sain eripreemia, mis tähendab, et arenemisruumi on veel küllaga. mul on selline tunne, et Mait Jooritsa nägu ei lähe mul mitte kunagi silme eest ära, kui ma esitasin küsimuse - mis värvi on armastus?
mul tulevad juba külmavärinad sellepärast peale, kui ma mõtlen kui tore seal olla oli. see vastik sügelev närv mu sees ei olnud isegi mitte nii halb, kuigi jah, nüüd järgimõeldes pole sellel hullu midagi. mulle meeldivad sellised üritused väga, aga mul on kahju, et neist osavõtjaid nii vähe on..
hetkel vaatan ühe inimese pilte fb'st ja mõtlen kui väga ma tahaksin midagi vana renoveerida. ma tahaks juba maale, Läsnale minna ja seal midagi teha. mu näpud sügelevad lausa millegi tegemise järele. panen oma mõtted kuhugi kindlasse kohta kirja, et siis suvel Läsnal oleks mida teostama hakata.
lasen ennast laualambil soojendada, sest mul on külm. mu tuba on tegelikult ääretult soe, aga täna on mul nende külmavärinate pärast külm. 
aga, mis kõige tähtsam täna ma tean.. täna ma tean, et ma olen ilus

Kommentaarid

Populaarsed postitused