we have been to the top, we have been to the bottom

nagu ma näen, siis eelmine postitus tekitas kolmes inimeses pahameelt ehk siis tuli ära not ja dislike. kahju inimesed, mul on tõesti kahju, et te ei suuda teiste inimeste arvamusi/tundeid respekteerida või seda inimest iseennast. soovin teile elus edu, teil läheb seda vaja.
ma üritasin siin välja nuputada, et mis võiks siis olla põhjusteks miks inimestele mu viimane postitus ei meeldinud. ma ei suutnud seda muidugi välja mõelda või tegelikult oleks õigem öelda, et ma suutsin igasuguseid asju välja mõelda, aga milline neist tõsi võiks olla.. seda ma ei tea. üks asi millest ma mõtlesin oli see, et äkki inimesed on kadedad, et ma kirjutan siis inimestest kes mulle on kallid, äkki nad tahavad ise olla mu blogis, kui see on tõesti kellegi jaoks probleem, siis võite mulle öelda seda, ma kirjutan heameelega inimestest midagi siia. andke ainult teada. eelmise postituse eesmärgiks oli teha sellele inimesele rõõmu ja ma sain sellega hakkama. muu ei olnudki minu jaoks oluline.
me Kristiinega käime ühel koolitusel. see on selline nelja päevane ehk siis kaks nädalavahetust. algas see siis juba sel laupäeval ja ma võin käsi südamel vanduda, et see on kõige põnevam/huvitavam ja noortele selgeks tegevam koolitus, kus ma oma elu sees käinud olen. aktiivsem pool sellest seltskonnas on väga vinge, inimesed on nii erinevad ja see on kohe väga-väga vinge, sest nii palju kui on inimesi, siis nii palju on ka arvamusi. ma selle sisust rääkima ei hakka, sest ise te olete süüdi, et te ei tulnud sellisele koolitusele.. kuid siiski ma tahaks teiega jagada paari küsimust, mille peale ma vist mõtlen oma elu lõpuni, sest õigeid vastuseid sellistele küsimustele on tihti raske leida.. kes julgeb/tahab võiks kommenteerida..
Kas neiud on noomeeste arvates tõesti vaid mänguasjad?
On noormehe jaoks neiu välimus kõige tähtsam, et oleks ikka peenikene ja kaunis?
Kas noormeeste jaoks on pidutsemine ja seksimine kõige olulisem?
Miks noormehed kardavad näidata oma tõelisi tundeid?
Mis on armastus?
Kas Sa oled nõus abordiga? Mida see Sinu jaoks tähendab?
"Põruta kuu poole. Isegi, kui Sa mööda lendad maandud Sa tähtede seas."
Sa oled eriline!
Sa ise juhid oma elu, Sina oled see, kes võtab vastu otsuseid ja saab neid kontrollida
Julge olla Sina ise, julge avaldada arvamust!

Kommentaarid

  1. panin dislike sellepärast, et ootan su blogist midagi enamat. mingit ninnu-nännu oled-tubli-ja-armas paska saan faceboogist ka lugeda. kui sulle see inimene nii väga meeldib, siis mine joo temaga koos kohvi ja ütle talle seda näkku. muidu on tore blogi, aga mida ma ka tean, ma olen ju kõigest anonüümne :D

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused