You can take everything I have

nüüd ma hakkan endale vastu rääkima. paar postitust tagasi ma kirjutasin, et ma ei ole lugeja tüüp, aga nüüd ma loen Eva Ibbotsoni raamatut Kaasani täht. kui ma selle raamatuga kunagi lõpule saan, siis olen ma ennast küll ületanud, sest sellele raamatul on 407 lehekülge. ma ei oska seda raamatut veel soovitama hakata, sest ma olen 10 lehekülge alles lugenud, kuigi samas kui ma tagant lugesin selle lühitutvustuse ära, siis see ütles väga palju.
ühesõnaga, nagu ma enne juba ütlesin, et ma olen väga õnnelik, et Jessika homme ära läheb. homme lähen siis otse pärast Tallinnast tagasi tulekut Ardo juurde sünnipäevale ja ma ootan seda väga, sest ta ütles, et tal on mulle üks jutt, mis on seotud mu iidolitega. nüüd olen ma kohe täiesti segaduses, sest ma ei tea, kellest või millest see jutt on. olen änxi täis nagu Ardo ütles.
aa, tegelikult mu pealkiri peaks olema sünnipäevadega, aga kuna neid on täna nii palju, siis kirjutan siia postitusse lihtsalt hästi suurelt, et
Carmen Radol, Ardo Laupal ja Ranno Loomusel on täna sünnipäev!
Ardo tahtis veel seda, et ma kirjutaks kui HOT meie HOT 5 on. ma ei oska kirjutada, aga panen pildi ja kirjutan pildi alla..
Oleme kuumad!
siinkohal tuli mulle meelde see, kui Jarmo mu käest küsis, et kas mul  ongi ainult ilusad sõbrannad.
jah, ongi :)

a, ja see on tänase sünnipäevalapse Ardo lemmiklugu

Kommentaarid

  1. Ma olen ka ''Kaasani Tähte'' lugenud ja kui sellesse süveneda, siis see on väga hea raamat!:P

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused