Balbiino emme

Ühesõnaga on lugu selline. Ma olen oma emast hetkel väga-väga-väga vaimustatud. Ma alati mõtlen, et miks ta mulle oma lapsepõlvest ja vingetest seiklustest ei räägi.. Ma ei tea sellele siiamaani vastus, et miks ta nii ei tee. Ta ütleb alati, et tal ei olnud midagi põnevat. Aga täna, kui me koos "Eesti tippmodelle" vaatasime ja ma rääkisin talle, et sellistesse kohtadesse lähevad kõrge egoga ma-olen-kõigist-parimad inimesed, et head ja tõsiselt ilusad inimesed sinna ei lähe, sest neid on natukenegi mõistust peas. Tõin talle näite, kus Ameerikas need modelliagentuuri naised käivad tänavatel, kiirtoidu kohtades, poodides ja kui näevad ilusat inimest lähevad juurde ja ütlevad "Sa oled ilus. Kas Sa oled modellikarjääri peale mõelnud?" Minu arust on see armas ja hea, et õigeid ja ilusaid niimoodi tähele pannakse. Selle jutu peale mu ema naeratas kole kahtlaselt ja ütles: "Mulle on ka niimoodi juurde tuldud. Sellest on juba 20 aastat möödas.. See oli pärast vanaisa surma 1992. aastal."
Mu emale oli teinud pakkumise üks hallipäine vanem meesterahvas, kes tahtis mu ilusat ema Balbiino jäätise reklaami. Emps alguses ei teadnud, kas minna või mitte, aga kuna vanaema ütles, et sellist võimalust ei pruugi enam mitte kunagi tulla, siis ta läks. Mu emal olid vanasti pikad lokkis tume-tume pruunid juuksed, peaaegu mustad. Talle pandi seal reklaamis pähe valge parukas ja ta nägu tehti täiesti valgeks. Ta pidi kõndima üle Raekoja platsi jäätiseputkani ja kui ta jäätist sai (see reklaam reklaamis kolme palliga Balbiino jäätist) muutus ta kohe näost jumekamaks. Emps ütles, et ta sai selle reklaami eest 400 krooni, mis tol ajal oli suur raha. Rääkis mulle, et ostis selle eest oma kursaõelt mingid värvilised tossud ära. Naljakas.. ma mäletan neid tosse, need olid tal veel pärast tükkaega kapis! Pärast see hallipäine mees viis mu ema kohvikusse ja kinkis talle tänutäheks võinoa! Kui vinge!
Ja nüüd, kuna ma olen nii sillas sellest kirjutasin ma Balbiinosse kirja, et äkki neil on kuskil arhiivis see reklaam alles. Emps ütles, et seda näidati telekas lausa 5 korda!!! No jah, tolajal ei näitatud ju palju reklaame.
Igatahes ma nüüd ootan vastust ja kui ma seda reklaami kunagi peaksin nägema, siis ma näitan kindlasti teile ka! Ma ei kujuta ette ka milline mu ema 20 aastaselt ja blondi parukaga välja võis näha!
Mul on nüüd mu oma Balbiino emme! :)

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused