Midagi muud 13

Nüüd on olnud jälle tükkaega, kui ma pole nende projekti piltidega tegelenud. Kevin ütles mulle, et ta ei viitsi neid lugeda. Siis ma nüüd mõtlesin, et kas need on siis tõesti nii igavad? Kui ka on, siis ma pooleli ei jäta, vaid teen ära ja rohkem ma midagi sellist enam ei tee.
Olen jõudnud juba 13nda pildini. Kui ma nüüd seda piltide kausta vaatan, siis ma ei oska midagi välja valida, sest enne tulid kõik loomulikult. Hakkan siis nüüd pilte sellises järjekorras võtma, nagu need kaustas on.
Seega esimeseks pildiks on moeshow pilt. Need lugejad, kes Kadrina Keskkooli moeshow'dest mitte midagi ei tea, siis ütlen, et Helena Mägi kollektsioonid on alati väga vinged. Pildi peal on samuti viimane kollektsioon, millega Helena välja tuli. See aasta mõtlesime me tulla ka oma vinge seltskonnaga välja ja tegime kollektsiooni, millest ma olen juba varem vist kirjutanud. Igatahes tahtsin ma selle moeshow kohapealt öelda, et mulle meeldivad need ja mulle meeldivad, kui inimesed ise midagi õmblevad, sest olgem ausad, ega see õmblemine nüüd kõige lihtsam asi ei ole..
Helena Mägi kollektsioon "Tsirkus"

Kommentaarid

  1. Kirjuta edasi neid. Kevin võib need lugematta kahjätta.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused