Midagi muud 17

Ma arvan, et kõigile on see juba vana uudis, kui ma ütlen, et ma vihkan suusatamist. See ei ole mulle mitte kunagi meeldinud ja ma olen 100% kindel, et see ei hakka mulle ka tulevikus meeldima. Iga kord, kui mõni kehaliseõpetaja teeb oma suu lahti ja hakkab rääkima teemal kunagi-kui-Sa-sama-vanaks-saad-kui-mina-siis-Sa-oled-tänulik-et-Sa-suusatama-pidid-ja-küll-Sulle-siis-suusatada-meeldib. Miks mulle peaks hakkama kunagi meeldima selline asi, mida ma juba praegu vihkan? Luban kõigil, kes armastavad ja jumaldavad suustamist mulle vastuvaielda, sest igal ühel olgu oma arvamus. Ma ei hakka vastu vaidlema, et kui keegi ütleb mulle, et miks ma seda vihkan, et see on nii tore ja, et küll ma selle ära kannatan. Kannatangi, aga mulle käib ikkagi närvidele see, kuidas te mu pähe üritate taguda seda kui mõnna-mõnna suusatamine on.
Kui te 20. aasta pärast mu käest küsite, millal ma viimati suusatasin, siis ma sügan arvatavasti pead ja ütlen: "Kes kurat seda enam mäletab." Aitab. Suusatamine ei ole minu jaoks. Absoluutselt mitte. Mulle ei meeldi see isegi siis, kui ma saan omal tempol niisama suusatada. Vabandust, aga mul on oma ajaga midagi paremat ka teha, kui suusatada. Ja kõik, kes jumaldavad suusatamist võivad mind nüüd vihkava näoga vaadata küll, et ma üldse julgesin sellise postituse teha. Aga no tõesti? Mu vend on suusataja ja tema sõnad on need: "Kui Sulle suusatada ei meeldi, siis ära suusata, aga kui Sul on vaja suusatada, siis ütle mulle, ma suusatan Sinu eest!"
Parim vend for sure!
See aasta ei pannud ma endale mitte ühtegi korda suuski alla!
Ja nüüd õnneks hakkab juba lumi ka korralikult sulama, nii et võib  ilusti  aprilli ootama jääda! :)

Kommentaarid

  1. Ma lihtsalt lihtsalt pean mainima, et ma olin ka ikka suusatamise vihkamises väga tegija põhikooli aegadel, vb. 10 klass ka veel veidi. Lubasin fööniga tuleka ringni üles suusatada ja kõikidel suusaspordipäevadel olin "haige". Aga ju ma sain siis ruttu suureks :)

    Aga need sinu sõnad, , et kui praegu vihkan, siis miks peaks kunagi meeldima hakkama.

    Ma vihkasin kunagi piimasuppi ka :)

    VastaKustuta
  2. Okei.. viimane lause ütles kõik! :D:D

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused