Shakespeare'i kogutud teosed (lühendatult)

Pean nüüd kohe vabandama Eleri ees, kellele ma lubasin juba ükspäev seda postitust, aga kahjuks on mul olnud nii kiire, et ma jõuan alles nüüd siia.
Nimelt, käisime Pilleriniga 15.märts neljapäeval Rakvere Rahvamajas vaatamas Rakvere Linannoorte Näitetruppi esituseses etendust "Shakespeare'i kogutud teosed (lühendatult)." Pean mainima, et kaheksa noore näitleja seast pöörasin ma tähelepanu kõige rohkem Eleri Kang'ile ja Jane Napp'ile. Vastus küsimusele miks ma neid kõige rohkem jälgisin on see, et Elerit ma tunnen ja Jane kohta olen ma kuulnud väga häid sõnu, seega ma olin lausa kohustatud teda rohkem jälgimast.
Alustuseks mainin ka selle kohe ära, et kavad olid väga vinged ehk siis need sisaldasid korralikus koguses vajalikku informatsiooni ja olid head lehvikud. Ja mainin ära selle, et ma panen selle kava kindlasti oma Shakespeare'i mappi, et siis Liivi Heinla ka näeks, kus ma käisin ja et ta saaks mu üle uhke olla!
Kostüümid olid ka väga armsad, kohati tavalised, aga mõjusid armsalt ja teemakohaselt. Ilus!
Kui me Pilleriniga pärast etendust teatrikohvikus muljetasime, siis ta ütles, et ta on väga üllatunud noorte näitlemises. Ta ei uskunud, et noored niivõrd suurepärast tööd teevad. Tahaksin omalt poolt ka lisada, et noored tegid väga-väga head tööd. Nii head, et ma mu peast käis läbi jälle mõte, et võiksin ka sinna minna. Kõige rohkem meeldiski mulle Jane, minu arust oli ta väga mitmekülgne ja osav. Muidugi noormeeste mäng oli vägagi rõõmurohke ja huvitav. Minu arust peaksid kõik teised noormehed nende kolme noormehe ees oma mütsid maha võtma, see on kindel!
Kui nüüd natukene etendusest rääkida, siis see oli väga hästi kokku pandud, heli ja valgusemäng sobisid ka väga ilusti. Vahepeal jäi mulle paar kohta pisut ebaselgeks ja mõne koha peal ma mõtlesin, et kas seda peaks niivõrd naljakalt mängima. Samas korvas selle nii mõnigi koht selles etenduses ehk mõne kohapeal oleks ma tahtnud poole etenduse pealt püsti hüpata ja braavo-braavo karjuda tahtnud.
Ühesõnaga, mina jäin väga rahule, samuti ka Pillerin ja ma usun, et ma ei tee praegu väga valesti, kui kirjutan, et meie mõlemad soovime RLNNT'ile edu, sest nad on väga tublid! Kui ma kunagi oma julguse kokku võtan, siis äkki ehk kunagi lähen ka sinna, aga seda elame ja näeme.
"Sonettide põhiteemaks on arutlemine selle üle, kuidas ajaga kõik laguneb, kuid ilu on siiski surematu"

Kommentaarid

Populaarsed postitused