Your love is better than ice cream

Tegelikult olen hommikust saadik Walk off the Earth'i kuulanud. Nende muusika ja cover'id on mulle vägagi meelt mööda, seega soovitan ma teil kõikidel neid kuulata. Nad on head! Ja igaks juhuks ütlen, et selle postituse pealkiri on ka nende loost http://www.youtube.com/watch?v=q7PieJatM_k !
Tahtsin juba üks päev kirjutada siia, sellest mida Pillerin tähele pani. Nimelt kirjutas ta väga huvitava postituse teemal "Miks on tutvused kasulikud?" ja võib öelda, et see postitus nägi ilmavalgust tänu reedele ja minule. Enne seda lugedes ei saanud ma ise ka aru, kui vedanud mul reedel oli. Võib-olla on mul kogu elu vedanud, aga ma ei ole seda lihtsalt tähele pannud. Ehk keegi peaks sellest oma blogis kirjutama, et ma aru saaks?
Pillerin lõpetas oma postituse sõnadega: "..mida paremad tutvused, seda kergem on elus." See on ju õige, kuigi kui ma seda ühele sõbrale näitasin hakkas ta kohe rääkima ärakasutamisest ja kõigest muust. Ma ei väidagi, et ärakasutajaid ei ole, kuid kui ma mõtlen reede peale, siis mina küll kedagi ära ei kasutanud, kõik jooksis ise nii, et lõpus oli kõik ilusti paigas. Olen Pilleriniga nõus, et tutvused muudavad elu kergemaks, sest nii on. Ma tõesti ei olnud seda ise varem tähele pannud ja ei võib-olla ei pane ka edaspidi, aga paar päeva tagasi sain ma küll aru, kui head on tutvused ja ma olen enda tutvuste üle uhke, mitte sellepärast, et mul nüüd elus nn. kergem on (kui on, sest alati ei pruugi) vaid sellepärast, et te olete super VINGED!

Ja lõpetuseks panin ära viis hetkel kõige tähtsamat asja, mida ma ei olegi veel siin maininud.
1. Pillerinil on homme sünnipäev ja ta saab 17 - tuul ja torm!
2. Minul endal tuleb 23 päeva pärast sünnipäev, kus ma saan 17 - tuul ja torm vol.2!
3. Samuti ei saa ära unustada Heleene sünnipäeva, mis on 26 päeva pärast, kus ta saab ka 17 - tuul ja torm vol3!
4. Ja ka Triin on meil Jäär, ehk tema sünnipäev, mis on 28 päeva pärast ja ka tema saab 17 - tuul ja torm vol4!
5. Unustasin 8 päeva tagasi oma blogile õnne soovida. Nimelt ta sai mul ilusti 4 aastaseks. Päris naljakas on mõelda, et ta juba nii vana on. Olen muidugi enda peale natukene solvunud ka, et ma täpselt ei teadnud millal see on ja alles 15. märts avastasin, et 14.03.08 tegin ma oma esimese blogipostituse, mis ei vääri muidugi lugemist, sest ma ise tunnen küll häbi seda lugedes. Nii palju smaile ja mõttetut juttu. Usun, et ma olen siin blogis ikka arenenud. Seega hilinenud õnnesoovid! Ja nagu öeldakse "Hilinenud õnnesoov, kõige rohkem õnne toob!" - Seega, ma ei muretse! Jee.
Ühesõnaga ilmaennustus märtsiks ja aprilliks on väliselt küllaltki tuuline ja on oodata tormi, kuid sees on oodata plusskraade ja on näha ka päikest!

Kommentaarid

Populaarsed postitused