530 DAA

Ma mõtlesin, et ma ei plaani oma järgmise aasta suurt sünnipäeva palju ette. Täna mulle just öeldi, et sünnipäev, mida plaaniti mitu kuud ette kukkus halvemini välja, kui minu juures maal olnud pidu, millepeale me tulime korralikult alles päev enne pidu ennast. Seega.. Ma ei tea nüüd, mida teha. Mõelda või mitte mõelda?
Tegelikult ma tahtsin rääkida natukene reedest. Kõik kõige põnevam algas siis, kui kool läbi sai. Käisin Kevini ja tema pisikese punase mossega Põimal (Viru ralli 2011 SS6 Ridaküla, esimesed 3-4km :D:D:D) sõitmas. Ja minu emotsioonid sellest on veel endiselt kõrged. Vaatamata selle, et see auto kolises niiiiiii kõvasti oli see ikkagi vinge. Väga äge! No ja kõige vingemad olid pöörded, peaaegu iga pöörde ajal käis mu peast läbi küsimus- Kas me pöörame ikka välja? Hullemate pöörete juures käis küsimus- Kas ma jään ikka ellu? Elus ma igatahes olen.
Ma ei tea isegi mis mulje Kevinile minust jäi. Ma mõtlen, et kas ta sai aru, et mulle meeldis vms., sest noh, ega ma ei hüpanud ja karanud seal, et WOW NII ÄGE! Võtsin väga rahulikult. Paar korda vaatas mind sõidu aeg ja naeris.
Aga no mis peamine. Kaardilugejaks ma ei hakka. See on küll minu arust liiga õudne. Mingi "200 OC küngas" vms. Haha. Liiga jube. Mul hakkab juba praegu paha, kui ma peaks mõtlema, et ma pean istuma ralli ajal autos mingi kuradi kaart käes. Haha. NO NO NO.
Igatahes see oli mega vinge ja kui ma koju jõudsin sain ma aru, et mu käed värisevad rohkem, kui tavaliselt, seega see oli ikka korralikult äge. Ja mis veel. Kui Sa seal autos istud ja ringi sõidad, siis pilgud on Sinu peale garanteeritud. KÕIK pilgud! KÕIK!
See punane mosse sobib väga hästi mu ekstra tulisesse blogisse!

Kommentaarid

Populaarsed postitused