Ajalehe postitus.

Tänases Õhtulehes on üks joonistatud pilt kiilakast mehest, kellel on käes raamat ja suust on väljas sini-must-valge pikk-pikk keel. Pildile on kirjutatud "Milleks lühidalt, kui pikalt saab..."
Mina.
"Aastatega läheb inimene ise lihtsamaks. Sa elad lihtsamalt, Sa armastad lihtsamaid asju, Sa oled täpselt aru saanud, mis on tähtis ja mis ei ole tähtis."
Maire Aunaste.
Ma ei mäletagi, millal ma viimati võtsin lehe kätte ja lugesin seda korralikult. Nüüd on see aeg igatahes käes. Loen seda lehte ja kommenteerin. Mõni artikkel on ikka korralikult kollane. Nii kollane, et lausa paha hakkab. Sellised ma lasen kiiresti silmaga üle.. Ei ole mõtet oma aega kulutada terve artikli lugemiseks.
"Poodi minek nõuab 30 minutit meikimist"
Nagu täiesti HALLO!!! Ma ei meigi ennast 30 minutit isegi siis, kui ma esinema lähen. Ja poodi minekuks ma ei teeks seda ammugi. Ma tunnen väga kaasa inimestele, kes kulutavad oma elust nii palju aega mingi tühise meikimise peale poodi minekuks. Ja kui keegi tuleb mulle rääkima, et äkki tuleb tee peal vastu just SEE õige, siis.. Kas SEE õige armub Sinu meiki või Sinusse?
Vaidled vastu? http://sayat.me/Lisetekas Vaidleme.
Pöörasin lehte ja mis ma näen.. Suur ristsõna, jumal tänatud, ma ju jumaldan ristsõnu!
"Klassiekskursioonid viivad tänavu Virumaale ja Leetu"
Selle kohta tahan ma nii palju öelda, et siin on illustreeriv pilt.. Trakai lossist. Gertsu, millal me sinna lähme?
Ja nüüd horoskoop..
Jäär- Sobiv päev selleks, et suhelda sõpradega või tegeleda oma hobide ja harrastustega. Näiteks suhelda oma vanade mõttekaaslastega. Filosofeerimine pakub Sulle täna pinget. Ka võib keegi tuttav Sind millegagi üllatada.
Ilusa suure büstiga veetlev naine pakub kohvi ja massaaži. Rahulik ja ilus koht. Tel. 5781 8626. - Jess, mul ongi massaaži vaja ja no kohvist ma ka ära ei ütleks. Hehe.
Spordi osast ma loen ainult korvpalliga seotud artikleid. Tarvast on alati hea lugeda, kuid seekord kirjutatakse Kaspars Cipsrusse lahkumist Leedu klubisse.
Sellega sai Õhtuleht läbi. Nüüd on Virumaa Teataja kord.
"Mürsikuid premeeriti mittesuitsetamise eest" - Naersin sõna 'mürsikuid' üle. Okei, siiamaani naeran veel.
Andres Jaadla annab beebidele hõbelusikaid. Meie andsime täna hõbesõlgesid. Arvan isiklikult, et hõbesõled on vingemad ja tähendusrikkamad, kui hõbelusikad. Siinkohal võib jälle vastu vaielda. Ei keela.
TULGE KÕIK 21.-26. mai Kadrina VIII rahvusvahelisele kultuurifestivalile!!!
Vaba aja rubriigis on üks üritus, mis toimub 19. mai Tartu Dorpati Konverentsikeskuses ja see on esmakordne Eestis. "Eesti peavalu päev" - Heleene, soovitan kohale minna!
"Mis nüüd edasi? Tarbime Rakvere lihakombinaadi toodangut ja sponsoreerime Livikot. Ega te siis arvanud, et hakkan täna õhtul Reinar Hallikuga kaarte mängima." Rakvere Tarva peatreener Andres Sõber pärast pronksivõitu.
Lõpetuseks otsib Rakvere Gümnaasium õpetajaid ja Espakis on müügil IFÖ Cera 3862 WC-pott koos prill-lauaga (Hind kliendikaardiga 149€) (Y) (Y) (Y)

Samal ajal, kui kaitseväelastel on Kevadtormi asemel Grillpidu on  möllab nende Kevadtorm meil, tuues kaasa ka Grillpeolt  ketšupi. Mina tänan!

Kalamees saab kätte kuldkala ja teatab:
"Nii, tahaksin endale villat ja limusiini."
"Olgu, aga vali siis: kas laenu või liisinguga?"
"Olgu, Sa ka vali siis: kas õli või rasvaga?"

Kommentaarid

  1. jeje, Trakais võiks sel suvel ikka ära käia ju. tegelt ka, kaua võib :D

    G.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused