Goodbye my almost lover

Ma pole vist tükk aega nii õnnelik olnud, kui ma viimane nädal olnud olen. Ehk mõjub mulle hästi puhkus emast? Ei tea. Olen kohe nii õnnelik, et lakkisin oma küüned roheliseks üle pika-pika aja.
Mis ma teinud olen?
Tead, enam ei mäletagi. Esmaspäeval käisin Kristiinega raamatukogus Jürgen Roostet kuulamas, nagu ka eelmises postituses kirjas oli. Pidin küll sellest lähemalt kirjutama, aga täna pole vist õige päev selle jaoks.
Teisipäeval käisin Rakveres ja viisin oma pildid Kumasse, pärast seda käisime rahvamajas KVKÜ üritusel, kus Läsna, Vohnja ja Ridaküla tegid väikeseid näitemänge. Kui Kristiine oma blogis kirjutas, et ta nägi Läsna oma kolmandat korda, siis ka mina nägin seda kolmandat korda. Kuna mu ema on Inglismaal tegi tema osa Heli ja mina arvan, et Heli sai paremini hakkama. Võib-olla on asi lihtsalt selles, et mul on imelik oma ema teatud asju laval tegemas näha või siis lihtsalt Heli oli uus ja huvitav. (Tahtsin siinkohal ära mainida, et küll need Napp'id on ikka andekad inimesed.) Vohnja pisikeste üle olen ma väga uhke. Mu ema, Tiina ja Kaida on nendega super tööd teinud ja muidugi on nad ise ka imelised. Ja mis Henry'sse puutub siis.. ta on lihtsalt SUPER! Võite Kodukandist mu ema artiklit ka lugeda nende kohta. (Aa, siia lisan, et ta kirjutatud kolm esimest lauset meeldisid mulle väga!)
Ja no Ridakülast ma ei räägiks väga, sest mu jaoks jäi see igavaks. Isegi väga igavaks.
Kolmapäeval käisin jälle Rakveres ja tõin oma pildid ära. Pidin pangas ka käima, aga selle ma muidugi unustasin ära. Olen piltidega muidugi väga rahul. Loodan, et see kunstitöö tuleb ikka nii hea, nagu ma plaanin. Pöidlad on mul pihus juba üle-eelmisest esmaspäevast. Pärast Rakveres käiku läksin kooli tantsima ja lõpuks koju jõudes olin omadega läbi.
Neljapäeval oli Cadencia kevadkontsert, mis ma loodan, et läks hästi. Ma loodan, et teistele meeldis ja et türklased ka rahule jäid. Mul jalad valutavad ja kõik on mega hea! Aitäh! Pärast kontserti tulid Leenu, Pille, Krissu ja Ann minu juurde ja me vaatasime eurovisiooni. Olime kõik päris närvis.. Kohutavalt ikka.. Siiamaani ei suuda me uskuda, et see oli meie Ott seal laval. Ta oli NII ilus ja esitas lugu VÄGA hästi. Ta oli super seal laval, isegi see alguse väike must koht pole tema esituses suur asi. See oli imeline. Kus me kiljusime, kui Ott ütles lõpus: "Elagu Eesti!" Nii armas! (Pean ütlema, et Ott ei meeldinud mulle alguses, aga nüüd ma jumaldan teda. Reaalselt nagu!)
-kahjuks pean ma siin pooleli jätma ja laulukale minna, sest seal ootab mind Mikk Nurga.
Näeme!

Kommentaarid

  1. Lugesime siis kahekesi seda hommikul ja siis oli see tekst väga keeruline. Arvame, et sul on vahva elu ja arutlesime, kus sa küll eelmine nädalavahetus ja enne seda olid, mõtlesime välja. Oled tore.

    VastaKustuta
  2. Nii, Sina oled kes? Ja kellega Sa lugesid? Ja mis osa tekstist keeruliseks jäi? Mis te välja mõtlesite? Ja miks ma tore olen? :D:D
    Küll siia kommentaari mahtus ära palju küsimusi :D

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused