Mul on ainult kolm asja.

1. Meie juures on tädi Asta. Ma ei tea, kui vana ta on, aga ta on seal kuskil 80ne ringis. Tema juures on kõige naljakam see, et ta on oma vanuse juures nii kohutavalt krapsakas ja ta teab kõike. Täna just küsis mu käest, et kuidas tänapäeva noorte peod käivad. Ma muidugi ehmatasin ära, et kuidas tema juba teab, et mul reedel pidu oli. Ta ütles, et mu iss oli rääkinud. Üleelmine suvi ta teadis ka, et ma Tallinnas käisin, et Papa oli rääkinud. Tema on hea näide inimesest, kes teab kõike ise mitte midagi uurides. Kõik info tuleb kuidagi moodi ise temani.
Aga miks Asta meil on. Kuna emps läks Inglismaale ja ta oli kindel, et me ei viitsi keegi süüa teha, küsis ta Asta käest, kas ta viitsib nii kauaks Kadrinasse tulla. Nüüd Asta ongi siin ja tegime koos imehea rabarberi koogi ja kohe-kohe saab valmis suur praad. (Mmm ja ma arvasin, et ma jään nälga, kui emps ära läheb.) Nüüd loodan, et Asta teeb mingi päev mu lemmikuid porgandeid ja siis on mu nädal korras!
Hakkasin siin üldse Astast rääkima, kuna ta tegi mulle korraliku tünga. Käisin kooki võtmas.
Kööki jõudes võtsin ma tüki kooki, mille peale Asta ütleb "Aitab küll" ma muidugi ehmatasin ära, et ah, mis mõttes, miks ma ei tohi kooki süüa, ma ei ole mitte ühtegi tükki veel võtnudki, kuidas juba aitab? Kui ma olin kohkunud näoga ringi vaadanud ütles Asta: "Noh, aitab siis Sinu arvates süüa?" Siis ma sain aru, et see ta "Aitab küll" oli mõeldud küsimusena. Pärast naersime tükk aega, et AITAB KÜLL JAH.
2. Keegi hea inimene kirjutas mulle sayat.me'sse "Kus Sa varem olid!?!?!" Kui Sa seda praegu loed, siis äkki Sa kirjutad mulle sinna veel, sest mulle jäi natukene arusaamatuks, et kus ma oleks pidanud varem olema. Aitäh!

3. Keegi kirjutas mulle veel sayat.me'sse, see nägi välja nii "miks twitter on sul varjatud ? tahaksin lugeda. pane kõigile nähtavaks :P" Põhjus, miks mu twitter varjatud on imelihtne. Nimelt põhjuseks on see, et ma avaldan seal selliseid asju, mida ei tohiks mõni inimene lugeda. Twitteris ma saan aga ise kontrollida, kes mu tweete näeb. Võin ainult niipalju öelda, et ma kirjutan osadest teemadest siia ka, kuigi tõesti, kui ma mõne õpetaja peale endast välja lähen ja twitteri midagi kurja kirjutan, siis seda ma siia blogisse väga kirjutada ei saa, sest mu ema on mulle väga mitu korda teada andnud, et nii mõnigi õpetaja loeb mu blogi. Vot selle pärast. Aga kui Su soov mu tweete lugeda on väga suur, siis tee twitter ja kui Sa oled väga-väga-väga suur twitterivastane, siis.. siis ma ei tea.


PS. Lähen Kristiine ja võib-olla Ann'iga kell 18.00 raamatukokku luuletajat Jürgen Roostet ja muusikut Erki-Andres Nuuti kuulama. Ootan väga!

Kommentaarid

Populaarsed postitused