Odd drawings to make you happy.

Ma ei mäletagi, millal mul viimati pea valutas. Aga oli ka viimane aeg, sest see pea polnud mul tõesti ammu valutanud. Ja nüüd.. see pea valutab ilmselgelt nüüd sellepärast nii kõvasti, et ta pole kohutavalt ammu valutanud.. teeb oma eelmised korrad tasa..
Tegelikult ma tahtsin teile hoopis kirjutada, kui positiivse tagasiside ma täna arenguvestluselt sain. Klassijuhataja rääkis, et paljud õpetajad on öelnud, et ma võtan asju palju täiskasvanumalt ja ei ole nii tujukas, kui varem. Seda on mulle teised ka öelnud. Leenu näiteks. Mul on selleüle jube hea meel. Päris ausalt kohe.
Klassijuhataja küsis, et kuidas ma oma stressi maandan, kui mulle juhuslikult stress peaks peale tulema. Ma ei jõudnud midagi vastatagi, kui mu ema kiiresti ütles: "Ikka ema, kelle siis veel." Klassijuhataja tegi veel pärast suuri silmi, kui avastas, et me mõlemad emaga jäärad oleme. Äge.
Muide, Gertsu saatis mulle ülivinge lingi, kus on mega head pildid. http://www.mischiefchampion.com
Panen postituse lõppu ka paar tükki. Nende piltide autor on väga loominguline ja mulle see meeldib kohutavalt palju!
(I) Mul tuli praegu kunstitöö jaoks suurepärane mõte. Ainult ma pean leidma aega, et minna Rakvere. Samuti pean ma paluma oma onult ühte suurt teenet. Loodan, et see tuleb lõpuks välja selline töö, millele ma oma toas ruumi loovutaksin. Imeline.

Kommentaarid

Populaarsed postitused