Oh, YOLO? Tell that to cats.

Jõudsin koju enne kella 2.
Läksin suurdetuppa, et igaks juhuks küsida Rihardi käest üle, kas ta peab ärkama kell 6 või juba kell 6 koolimaja ees olema. Ma pidin ta käest seda 5 korda küsima. Pärast neljandat korda, ma küsisin: "Kas Sa ikka ei saanud aru? Pean uuesti küsima?" Mille peale tema ilusti vastas: "Küsi uuesti." Sain siis vastuseks, et ta peab kell kuus ärkama. Jõudsin talle veel uuesti head ööd soovida ja läksin ise ka magama ära, sest ma olin nii väsinud.
Kell 4 mulle helistati. Ei jaksanud vastu võtta.
Kell sai kuus ja ma läksin Rihardit äratama. Te oleks pidanud teda nägema, kui ma ta üles äratasin ja ütlesin, et kell on 6. Tal tuli naeratus näole. Nii armas. Siis helises juba tema enda äratuskell ja ma ütlesin talle, et ta nüüd püsti tõuseks, sest mul on nii hirmus uni, et ma lähen magama tagasi. Ta oli väga rahul sellega. Vahepeal käis Rihard minu toas, arvutis. Kuna mul oli külm hakanud, siis Rihard tõi mulle veel ühe teki ja pani peale. Vaata, kui armas. Lõpuks, kui kell oli 6.45 astus ta veel korra minu tuppa, ütles, et ta nüüd läheb ja näitas, et tal on üks minu häst-hästi vana cap peas. Nii armas. Ta oli tõesti kuidagi väga armas täna hommikul.
Aga nüüd. Kell saab kohe kaks.
Eile emps helistas mulle ja ütles, et kell 5 on maal lauluproov. Okei, lubasin ka minna. Siis ta küsis mu käest, kas ma võiksin varem tulla, et siis saaks igast muid asju maal ära teha. Kell 11? Okei. Tulen. No ja nüüd ma istun siin, nagu peata kana ja ei tea, mida teha. Kell on ammu 11 läbi. Ja kuidas kurat ma maale peaks saama?
Kas tõesti ma täna ei lähegi maale ja ma pean juba õppima hakkama? Kui nii, siis ma lõpetan selle postituse kirjutamise ja hakkan inglise keelt tõlkima.
Aa ja mis veel. Ma olen väga pettunud, kui nad eile maal sauna tegid. Väga-väga-väga.

Kommentaarid

Populaarsed postitused