Vanale koerale uusi trikke ei õpeta.

Kuna mu isa sai endale tänu infoajastule suurde autosse läpaka koos netipulgaga, siis helistas ta mulle ja palun erinevate asjade tegemisel abi.
Pärast pikka seletamist, viskas tal lõpuks kopa ette ja ütles: "Sa nädalavahetusel maale ei tule v?" Ahso, siinkohal ütlen, et tema abi küsimine ja minu seletamine käis (tegelikult siiamaani käib) telefoni teel. Nüüd ta küll ütles mulle, et tal on Skype ja me hakkame seal edasi rääkima. Hetkel ma ei saa aru, kas ta tegeleb teiste asjadega või miks ta pole mind Skypes vastu võtnud. Helistasin talle, ta on hõivatud. Hull värk ikka.
Ma mõtlesin, et raudselt mul viskab varsti see õpetamine üle, aga siiani pole veel visanud. Natukene keeruline on, aga see on äge.
Kõige naljakam on see, kuidas ta loeb mulle ette inglise keeles olevaid käsklusi. Hääldus on ju täpselt sama nagu kirjapilt. No ja kui mul on vaja talle midagi öelda, et näiteks ava tools, siis ma peangi hääldama nii, nagu kirjutan. Äge!
Muidugi tegi meile Ann'iga enne nalja see, kui isa ütles: "Mul selle Mozilla Fireforxiga ei tule välja, ma võtan selle Internet Exploreri." Huumor omaette. Tõesti, tal on Mozillaga raskem. Luban tal kuni nädalavahetuseni Explorerit kasutada, siis lähen ja võtan talle Google Chrome.
No.. Nüüd on möödas juba 15 minutit ja ta ikka ei ole mind vastu võtnud Skypes.
Me veel Ann'iga tegime nalja, et varsti on mu isa suurem netiguru kui mina. Teeb fb ja twitteri, haha ja hakkab blogi pidama. Saab nutitelefoni ja hakkab sõidu ajal oma kaastöötajatega tweetima.. noh näiteks "@ants Narva maanteel enne Kuusalut on politsei." vms. See oleks ikka korralik!
Haha.
Ma arvasin, et mul ei tule mitte kunagi tegeleda isa õpetamisega, aga nonäed..
Õpetan siin vanale koerale uusi trikke. Iseasi kui paljud tal neist meelde jäävad..
"Mul on see töö mingi leht elvis ja siis ma kirjutas elvis sinna otsingusse no ja kurat mingi Elvis Presley lõi ette, see vist küll õige asi ei ole."
Aaa ja noh.. Lõpuks ta hakkab raudselt mu blogi ka lugema. Haha, see oleks ikka kirss tordi peal!

Kommentaarid

Populaarsed postitused