Igal loojal on tõusud ja mõõnad.

Hakkasin üks päev enne tööle tulekut blogi kirjutama. Kirjutasin jälle natukene ära ja enam ei osanud enam mitte midagi kirjutada. Nüüd ma siis katsun midagi edasi kirjutada ja jälle postitada...
Istun maal suurestoas diivanil ja imetlen oma uut oranži küünelakki. Oranž on ikka ilus värv. Pole ime, et mulle see viimasel ajal meeldima on hakanud. Mul on uus lemmik for sure.
Ootan nüüd juba 6ndat, et saaksin minna Rakvere ja osta ära kõik asjad, mida ma siiamaani osta pole saanud. Kui ma eelmine vahetus jaksasin olla täna 31. pärast, siis nüüd pean ma vastu 6nda pärast. Ma olen oma telefoni nii kaua oodanud, et kui ma selle lõpuks kätte saan olen ma maailma kõige õnnelikum inimene.
Kui juba asjade ostmise peale jutt läks, siis mainin ära, et oma juulikuu palgast panen ma kõrvale sünnipäeva raha, mille eest sünnipäeva pidada ja samuti panen kõrvale ka tatoveeringu raha, sest mul on kindel plaan septembris lasta endale tatoveering teha. Nüüd, kui mul on raha ka olemas ei ole mul enam mitte ühtegi takistust. Äge. Minu arust on see väga äge.
Mul on üldse väga palju uusi mõtteid peas, mida ma kõike teha tahaks. Oleneb kas mul siis aega ja raha napib, kui ma ükskord kõik oma plaanid tahan ellu viia.
Äge. Kõik on ikka ja veel äge!

Kommentaarid

Populaarsed postitused