Naljakas on õnnelik olla.

Ma pean teile jälle ütlema, et elu on ikka kohutavalt naljakas asi. Üks hetk võib olla mul maailma kõige hullem masendus peal ja teine hetk on kõik nii naljakas, et ma ei suuda endale meeldegi tuletada millal mul viimati nii naljakas oli. Veider. Lausa jabur mu jaoks.
Kui nüüd täiesti ausalt öelda, siis nagu ka eelmisest väikesest postitusest näha võib läheb mul praegu väga hästi. Ma loodan, et Kaarlil ja Joelil on praegu hea meel! Hehe.
Minu vanad sõbrad on minuga uuesti suhtlema hakanud ja kõik praegused probleemid jooksevad paika. Kõik on liiga hea, et tõsi olla, ometigi on kõik tõsi. Naljakas.
Kõik algas sellest, kui ma uue telefoni ostsin. Päris veider on nüüd tagantjärgi mõelda, kui õnnelikuks mind selline asi tegi. Ja no pärast seda on kõik ainult paremuse poole läinud.
Naljakas on õnnelik olla.
Mulle tegi täna iga asi nalja ja iga asi tegi mu tuju ainult paremaks. Kõik on nii veider. Nii-nii veider. Olukord on praegu isegi nii veider, et ma vaatan olümpiat. Mulle ei meeldi sellised asjad, aga praegu ma vaatan seda ja kõik teeb nalja. Mul on nii imelik olla praegu. Ma võin isegi homme tööle minna, sest kõik on praegu nii hea.
Ootan väga septembrit juba, sest siis on mul 3 suurt projekti, millega ma tahaks tegelema hakata. Annan teile nendest siis teada, kui need juba käivad. Igatahes ma ootan neid väga ja kui ma nendega ükskord maha saan, siis ma olen vist küll maailma kõige õnnelikum inimene.
Kõik on nii äge.
Äge.
Äge.
Äge.
Kõik on praegu nii äge, et ma kirjutan kohe ühe luuletuse, mis räägib, kui äge kõik on, sest kõik ongi praegu väga äge!
Nüüd ootan 11ndat, sest siis on mul võimalus näha kõiki oma vanu tuttavaid, keda ma pole vähemalt aasta, kui mitte aastaid näinud.
Awesome!
funny as fuck

Kommentaarid

Populaarsed postitused