Pildipostitus

Kui kunagi Krässu sünnipäeval käisin, siis tegin talle sellise kaardi. Talle ilgelt meeldivad kaelkirjakud ja ta kutsub mind  Kirjakuks vahel. Minu arust on see paremal pool olev kaelkirjaks on nii äge, et seda võiks isegi tatoveerida.
Ps. Värvisin sünnipäeva puhul küüned ka kaelkirjaku värvi. Nunnukas!
Kui ma Krässu sünnipäeval vetsus käisin, siis lasin Arvil vetsuust valvata. Andsin talle oma telefoni, et hoidku seda ka. Pärast kui ma päev hiljem oma telefoni vaatasin, leidsin sealt Arvi pildi. Küll on edev inimene teine.
Kui me Ann'iga pärast romurallit 9ndal juunil Karukeldris käisime, siis me armusime sellesse karpi. Ausalt. Terve suur karp oli erinevaid huulepulki täis. Valikut oli igale maitsele. Suurepärane!
Selleks ajaks olime me Ann'iga juba udused. Rohkem sellest õhtust ei räägi, sest pärast seda õhtut oli mul tükk aega tunne, et ma tahaks lihtsalt ära surra.
Okei, valetasin. 10nda hommikul puhkasin Karukeldris batuudi peal. Õues oli soe ja ma ootasin oma autojuhti, keda lõpuks ikkagi ei tulnud. Marven, kes mind koju pidi viima magas nii sügavalt, et kui ma teda äratama läksin karjus ta mulle ainutl: "T*ra, mida Sa tahad?" Ilmselgelt ma rohkem teda ei tüüdanud..
Kui ma ükspäev vanaema juurde läksin, siis avastasin, et vanaemale on tekkinud kapi peale uus pilt pealkirjaga "Lapselapsed vanadega." Pikemalt uurides sain ma aru, et fotograaf on super olnud. Paremalt lugedes on siis pildil pildistaja SUUR vari, vanaisa, Kalev, vanaema, vanaema süles Rihard, Keit ja Keidi süles mina. Aga kus ma olen? Näete mu jalga ja kätt? Jep. Need on ainukesed asjad minust, mis peale jäänud on. Vanaema veel võttis pildi raami seest välja, et äkki on mu nägu raami alla jäänud vms., aga välja tuli ikkagi see, et fotograaf on tahtnud ennast ilgelt peale jätta ja mind mitte.
Kunagi kui Kadrinas väljas käisin, siis avastasin, et ühel rolleril on  mysticu kleeps, kus oli plaastritega x  peal.  Juhuslikult oli mul pükste taskus ka plaaster. Panin selle sinna kõrvale kaunistuseks. Vabandan Raito ees, kui see plaaster teda väga häiris, sest see on vist tema roller.
Mul on ilgelt kahju, et siin pildi peal mu tuba üldse nii armas ei ole, kui ta tegelikult on. See on minu maakodu tuba. Tõin Helena tehtud pildi ka maale, sest siia tuppa see sobib imehästi. Üleüldse on mu nurgake mega armas ja kui keegi ütleb ei, siis saab kohe vastu vahtimist! Hehe.
Vaip, voodipesu, voodikate on mu tubli empsi tehtud. :)
Tööjuures öövalve.
Kui 9ndikud lõpetasid, siis Martin tuli küsis, et kas me pilti ei teegi. Ma sain aru küll, et ta mõtles, et kas me lõpetajatest pilte ei teegi, aga millegipärast ma vastasin talle: "Oota!" ja võtsin oma telefoni ja tegin temast pilti. Kõik.
Kui kõik jaanipäeval pidu panid, üle lõkete hüppasid ja sõnajalaõit otsisid olin mina tööl. Õnneks käisid mul sõbrad külas. Siin pildi peal on Kristo, Siim ja Ilves. Tänks et tulite!
Tänks teised ka!
NO JEESUS KUI SUUR KARTUL! Tegin selle pildi enne 9ksat hommikul ja kui emps mulle järgi tuli, siis jooksin talle ka vastu ja näitasin kui suurt kartulit ma nägin. Haha.
Raidi ja Pillerini sõbrapilt. Hommik. Väga-väga vara hommik.
Õhtu tulemus - Ei.
Pillerin tegi mulle patsi. Minu arust näevad mu juuksed siin pildil kuidagi eriti nunnud välja.
Mina tööl tube koristades endast pilti tegemas.  Fun.
Ükspäev tööjuures oli valvelauas igav. Tšillisin siis 9gag'is ringi ja leidsin sealt SELLE pildi  ja vaatasin kohe meie hotelli telefoni. Ülla-ülla. Pole vaja olla 90ndate laps, et seda näha või muud sellist.
MAIDLA!
Piljardikunnid olime Helenaga. Kes lõi kiiga nii, et see oli valet pidi käes, kes ronis piljardilaua peale ja kes veel mida tegi.
Kokkuvõte - mulle ei meeldi seda mängida, sest ma ei saa sellega hakkama.
Rääkisin teile kunagi neist salasõbra postkastidest.  Minu esimene kingitus.  Nii armas ja hea tunne oli.  Kahjuks või õnneks ei tea ma siiani, kes mu salasõber oli. 
Kui Joel esimest korda mu telefoni vallutas. Ilmselgelt oli see pilt  ka kohe mu telefoni taustapilt.  Kui Rihard mu telefoni võttis, siis karjus ta mulle kohe sellise armukadeda venna häälega: "KES SEE VEEL ON?"
Kaarel tegi mulle ilgelt vinge tatoveeringu.
"Mahlamüts"
:D:D:D
Roosa. Minu arust ülivinge jakk, mida emps on vohnjas kapis peitnud. Häbi tal olgu.
Käisime Rakveres turul ka. KURAT kui kuum Ann selle kleidiga oli. Ausalt nagu, KURADI kuum.  
Ostsin selle ära ja tulen sellega esimesel koolipäeval kooli. Musta seeliku panen ka selga ja siis olen ilu-ilu. 
Selle ostsin ka, aga see näeb päriselus ilusam välja.
Seda ei ostnud.
Ilgelt fäänsi kärbsegrill on meil köögis tööjuures. Esimest korda,  kui minu nähes/kuuldes kärbes sinna läks, siis ma ehmatasin nii kõvasti, et karjusin: "Oi p*ts!"
Kui ma Jõhvis käisin, siis pärast läksin Timpsoni, Joeli ja Kaarliga Aruojade juurde. Jäime seal kõik magama, aga enne oli Kaarel mulle uue taustapildi pannud. Pärast bussis avastasin. Päris tore oli kohe! :) Nüüd on mul uus telefon ja ootan nendega uut kohtumist, et nad mulle uue taustapildi saaksid teha.
:)

Kommentaarid

  1. see punutis on su peas tõsiselt kuum! me likalot!!! ja tahan kaa punuda!
    Ku$ka

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused