Sa oled äge!

Mõningate inimestega lihtsalt on nii, et isegi, kui te ei puutu igapäevaselt kokku olete te lähedased. Vahel ei ole tõesti oluline päevad läbi koos istumine ja kõigest kogu aeg rääkimine, vaid see, et Sa tead, et see inimene on Sul olemas siis, kui Sul teda vaja on. Vaja just nendel rasketel hetkedel. Ma võin öelda, et minul neid inimesi jätkub. Ma loodan, et nad teavad seda ja et neil on meeles, et ka mina olen neil olemas.
Kui ma praegu mõtlen ühe inimese peale, siis mind ajab naerma see, et ma isegi ei tea, kuidas me suhtlema hakkasime ja kuidas/mille pärast me nüüd rohkem suhtleme.. ja vaatamata kõigele sellele ma tean, et ma saan ta peale loota. Ja see on äge. Igal inimesel peaks olema vähemalt 3 sellist inimest, kelle peale loota rasketel hetkedel, kuigi ma kujutan ette, et paljud arvavad siis, et nad on vajalikud ainult siis, kui kellelgi on vaja neile kurta, aga see ei ole nii. Inimesed peaksid mõtlema sellele, et ükski normaalne inimene ei hakka oma kurvast elust talle täiesti tühjale inimesele rääkima. Te peate ikka tähendama talle midagi ja see midagi on midagi väga suurt ja olulist.
Õigeid sõpru on raske leida ja veel raskem hoida, kuid õiged sõbrad ei jäta Sind rasketes olukordades üksi.
See on nagu see lause, et sõber ei vaata kuidas Sa püksi pissid, vaid pissib koos Sinuga vms. Täpselt nii ongi.
Mina olen küll väga rahul, et mul on sellised sõbrad ja ma loodan, et mu sõbrad on minuga ka rahul. Ja kui ei ole, siis.. öelge seda mulle.
Sa oled äge!

Kommentaarid

Populaarsed postitused