Siin ma olen ja ma ei valeta.

Kuna mul on hetkel natukene aega kolasin ma oma blogis ringi. Ma kolan siin ikka väga tihti ringi, sest ega mulle asjad meelde ei jää.. ja vanu asju on hea meenutada. Nüüd sattusin ühe eelmise suvelõpu postituse otsa, kus ma rääkisin täpselt sellist juttu nagu ma praegu tahaks rääkida..
"Ma olen õnnelik, et kõik on hästi. ma olen õnnelik, et suve lõpuks on kõik hästi, mis sest, et terve pikka suvi oleks võinud kõik hästi olla, aga vähemalt on praegu kõik väga hea."
Huvitav, kas mul on iga suvega nii, et algus on super, vahepeal vajub ära ja lõpp on jälle nii super, kui super olla saab. Imelik. Aga tõesti. Praegu on kõik jälle nii äge, nii hea ja nii super, kui olla saab. Mul ei ole lihtsalt sõnu.
Hektel räägin Martin P.ga 25ndal toimuvast Läsna peost ja ütleme nii, et meile mõlemale väga meeldib, et selline pidu tuleb. Ma loodan, et ta ise ikka kohale ka tuleb, aga.. aga miks mulle meeldib, et selline pidu tuleb:
1) See on stiilipidu ja ma armastan stiilipidusid. Kui iga esmaspäev mulle keegi ütleks, et laupäeval on stiilipidu, siis ma oleks terve see nädal üdini positiivne ja nuputaks, mis ma selga panen. Nii-nii-nii äge. Sellepärast ma tahan ka alati, et kõik oma sünnipäevad stiilipeod teeksid. Muidu kipub ikka see 5 minutit enne sünnipäevale minemis hulluks mineks külla tulema, noh, teise nimega APPI-MIS-MA-SELGA-PANEN-!!!, aga kui on kindel stiil olemas, siis on palju-palju lihtsam. Pange siit siis kõik endale kõrva taha, et kui peate sünnipäevi, siis stiilipeod on alati kõige vingemad. Kaldun küll Läsna teemast kõrvale, aga kui veel rääkida sünnipäevadest ja stiilipidudest, siis on sünnipäeva planeerida ka palju lihtsam, kõik dekoratsioonid ja muusika jne. asjad on seotud ju selle teemaga. 
2) See pidu tuleb teistsugune, kui tavalised peod. Ma ei oska siin väga palju juurde kommenteerida, sest selline pidu on meile kõikidele Läsnakatele uus, aga me ootame seda huviga. 
3) Ma müün pileteid. Hea põhjus eks? Tegelikult ma natukene kardan seda. Kartma on vist vale väljend siinkohal, aga..noh, asi on lihtsalt selles, et ma ei oska ju mitte midagi rääkida vene keeles ja ma kujutan ette, et mõni kohalik naljanina tuleb kohe suure venekeelse jutuga mulle sinna leti juurde. Tegelikult ma juba mõtlesin välja, mis ma talle siis ütlen, aga see jäägu saladuseks või siis tulge ise kohale ja kuulake oma kõrvaga!
4) Ma tahaks ilgelt Üllet näha, sest Ülle on üks ilusamaid naisi ja ülde mega andekas inimene. 
5) Saime empsiga eile Üllele ja Tuuleveskile kingitused valmis, nüüd ootan, et saaksin need ära anda.
6) Mul on riided juba olemas ja ma ei pea sellepärast põdema! Üks vihje- Rohelised lakk-kingad.
7) No cmon. See on lihtsalt Läsna pidu, saeda peab ootama!
Ps. Jane Napp, kui Sa seda loed, siis ma ootan Sind väga sinna!

Kõik on praegu nii äge!
Va. jamad üürnikega, aga ma lubasin iseendale, et kui nad pole empsiga hiljemalt 24ndaks ühendust võtnud, siis lähen Õnne äärmiselt kuri tütar Lisete ukse taha. Mulle käib see teema ilgelt närvidele ja iga kord, kui keegi midagi mainib, siis ma lähen sama tuliseks nagu.. tulirebane. Ootan põnevusega, mis saama hakkab.
Homme olen terve päev Dagmaril köögis abis, ehk minust saab Köögi-Kata. Multifunktsionaalne nagu ma olen või siis nagu Martin M. ütles: "Sa tundud imeline tüdruk olevat."
Musid!

Kommentaarid

Populaarsed postitused