Anonüümsele

Kuna esimese kommentaari kirjutas Kristiine ja ta kurtis, et tal on sama probleem, siis ta mulle midagi tarka ei osanudki öelda. Teisena kommenteeris keegi Anonüümne, kes soovis, et ma räägiks oma elust.
Ma nüüd ei teagi kas ta mõtleb, et ma peaksin rääkima oma praegusest elust, et mis ma täna tegin või mis ma homme kavatsen teha või ta tahab lugeda sellest, kuidas ma väiksena oli paras Piripilli-Liisu ja kaklesin alati, kui keegi midagi halba ütles. Ühesõnaga praegu ta saab postituse, kus ma võtan kokku üld küsimused, mida alati küsitakse, kui pole inimest kaua näinud, ega temast kaua midagi kuulnud. (Kui Sa Anonüümne mõtlesid midagi muud, siis kommenteeri täpsemalt! Aitäh.)
Kuidas Sul läheb?
Hetkel läheb mul kiirelt. Retsimisega on vaja väga-väga palju tegeleda ja tänu sellele ei jää muuks aega. Kool ja õppimine pole minu jaoks enam isegi mitte teisejärguline, pigem kolmanda- või neljanda. Vahepeal oli juba täiesti hea olla, kõik tundus nii ilus ja lilleline, aga praegu on tulnud mingi mossipisik mu peale ja iga teine asi ajab nutma.
Mis teinud oled?
Nagu ma ütlesin olen korraldanud oma vahvate klassikaaslastega retsi. Õnneks retsi teema lõppeb reedel ära ja ma saan teistele asjadele keskenduma hakata. Seega jah, rets on olnud mu põhiline tegevusala praegu.
Kas midagi uut ja huvitavat ka juhtunud on?
Võib-olla on teie jaoks uus ja huvitav see, et ma lähen laupäeval RLNNT'i ja ma loodan, et kõik läheb hästi ja nad võtavad mu seal ilusti vastu. Ma ise ootan seda väga ja loodan, et nendelgi uue näo vastu midagi pole. Mul on luuletus, proosapala ja laul juba peas, seega.. pole probleemi ja ootame laupäeva. Eks ma annan siin siis teada, kuidas läks ja mis oleks võinud paremini minna.
Kas Sul poissi on?
See on korralik vanainimese küsimus noorele. Aga vastuseks sellele - ei ole, endiselt ei ole. Küsimus 'miks ei ole?' oleks juba natukene raskem küsimus, seega hea, et seda ei küsitud! (haha)
Kas Sa tegeled veel..?
Jah, tegelen küll. Tegelen tantsimisega endiselt ja ootan uut hooaega väga, sest nagu ma kuulnud olen on meil 2 uut (kes uus, kes vana) tantsijat ja tantsud pidid olema ka uued ja väga huvitavad (loe: hakkame tantsima neid tantsustiile, mis mulle väga meeldivad!) Näitlemisega üritan nüüd ka uuesti tegelema hakata, nagu enne lugeda võis. Ahso, mis tuletas mulle meelde seda, et ma olen maaomade silmis vist millegi halvaga hakkama saanud. Nad võtsid uue tüki, millest nad mulle mitte midagi ei rääkinud ja ma sain sellest täiesti lambist poes teada. Väga tore. "Aa, Sa ei tea sellest midagi v? Ema või Ene pole rääkinud? Ah, enam ei ole vist asja ka, kõik osad on ära jaotatud." Okei. Teeme nii.
Kui ma vanasti laulsin ka, siis ma ei tea, kas ma seda enam teen või kas meil üldse mindi koor koolis hakkab olema, kui hakkab, siis ma võin seal käia küll. Vahepeal mõtlesin ka rahvatantsu peale, aga kuna mul ei ole kuskilt endale paarilist võtta, siis see jääb ära. Mul on sellest küll väga kahju, aga no mis Sa teed. Okei, võib-olla oleks mõni poiss võtta küll, aga mul on need standardid nii kõrged, et ma lihtsalt ei suuda tantsida koos poisiga, kes tatsub nagu karu. Ausalt. Võib-olla on see minu väike kiiks, aga nii on.
Mis homme teed?
Homme ma magan kauem, kui muidu, sest meil jäävad kaks kirjandust ära hommikul. Siis lähen 10.40ks kooli ja olen koolis kuni kuueni äkki, sest mul on autokool ka. Ahso jah, unustasin öelda, et käin nüüd autokoolis ka. Aga sellest ma räägin mõni teine kord. Pärast autokooli ma peaksin vist minema oma vahvate klassikaaslastega poodi, et osta rebastele asju ja siis ma lähen koju, et ära teha üks kodutöö, mis PEAB tehtud olema (muidu ma seda vist ei teeks) ja siis lähen magama, sest ma usun, et pärast pikka päeva ja pikka nädalat pean ma puhkama, et reedel üldse elus olla.
Oeh, täiesti õige.
5+

Kommentaarid

  1. if i could sing then i would spend my evenings under your window and giving a hughe effort to glorify you with serenades.


    It´s just "good to know" category :D.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused