Anonüümsele vol3

"no pekki, kuidas kõik tumedapealised saavad punased juuksed,kas juuksur? proovisin kodus ise, isegi ennem heledaks värvida(muidu tumepruunid)JA SIIS punasega, aga oo ei mingi tumepunane jäi aga tahaks ka midagi tulist :D"
- Kui mina oma juukseid esimest korda punaseks värvisin, siis ma olin ka tumepunane, päikese käes natukene punasem, aga siiski tumepunane ja mitte selline, nagu ma tahtsin. 
Kuna ma ei olnud selle tulemusega absoluutselt rahul, siis ma hakkasin nuputama, et mis ma teen, et saada selline punane, mida ma tahaks. Värvisin veel.
Aga see ei olnud ikkagi see mida ma tahtsin. Vahepeal on eredamad triibud, sest mu vanal soengul olid blondid triibud. Need salgud olid juba peaaegu sellist punast värvi, nagu ma oleks tahtnud. Siis ma mõtlesin edasi, et mida ma teen. Lõpuks tuli mulle kuskilt selline mõte, et segaks kaks värvi kokku. Ja nüüd ma olengi seganud blondi ja punast värvi kokku. Mu juuksed on halvad sellesmõttes, et nad ei taha endale värvi väga külge jätta, aga blondiga segades oli kõik palju lihtsam. Nüüd ma värvingi segades punast blondiga. Alguses panin ma terve pakk blondi ja terve pakk punast, aga see ei andnud sellest punast tooni, nagu ma tahtsin. Nüüd mida edasi olen ma värvinud, seda vähem punast ma lisan blondile ja seda punasemaks mu juuksed lähevad!
Aga ma pean ütlema, et ka see praegune punane ei ole SEE mida ma TAHAN.
:)

Kommentaarid

Populaarsed postitused