Anonüümsele vol5

"Palun tee postitus oma parimatest kaltsuka saakidest!!! :P"
Selle lateks kleidikese (mida pole küll pildi pealt väga näha) tõi mulle emps kunagi kusagilt ühe tantsu jaoks, aga kuna see on nii äge, siis käin sellega  vahepeal niisama pidudel ka. 
Need püksid ostsin kunagi Risti poest. Need meeldisid mulle, kuna olid nunnut värvi ja nägid jalas välja täpselt nagu seelik. Selle valge pluusi ostsin ka Ristipoest. Selgituseks neile, kes ei tea mis on Risti pood, siis Risti pood on Kadrina kohalik kaltsukas!
Selle sinise kleidi ostsin 2011 aasta enne Türki minekut Rakvere turult, kuna mul ei olnud mitte ühtegi suvekleiti.
Ma olen ostnud päris palju jalanõusid ka kaltsukatest. Need rohelised seemisnahksed jalanõud ostsin ma samuti Risti poest, kui oli mingi 0.50 € päev.
Selle oranži seeliku tõi mulle emps kunagi mingist kaltsukast, aga ma ei kandnud seda, sest ma arvasin, et see on liiga värviline. Nüüd aga on see seelik mu üheks lemmikuks kujunenud.
Samuti ka selle musta jaki tõi mulle emps kuskilt kaltsukast, aga ma ei tea kust.
Selle roosa pluusi sain ma Rakvere turult ja musta seeliku tõi mulle emps koos selle ülemise oranži seelikuga.
Tegelikult oli mul alguses suur probleem, et mida ma siia panen. Ma tegin oma kapiuksed lahti ja vaatasin.. et põhimõtteliselt kõik asjad mu kapis on soetatud kaltsukatest, seega otsustasin ma, et vaatan oma pilte ja panen sealt juba valmis tehtud pildid nendest riietest. Nüüd on juba uued asjad muidugi peale tulnud, aga ma ei jaksa neid hetkel pildistada, aga luban, et kui järgmine kord endale midagi soetan siis teen kohe postituse!

Kommentaarid

Populaarsed postitused