Anonüümsele vol6

Mis sirgendaja Keidil on ja mis tooteid Sa kasutasid pärast ja/või sirgendamise käigus? Kas niiskus ei tekita lokke tagasi?
Keidil on GA.MA Italy Professional laser keraamiline sirgendaja.
See sirgendaja on täpselt sellistele juustele, mis ei taha muidu sõna kuulata. Näiteks täna hommikul ma sirgendasin oma juuksed enda sirgendajaga ära ja hoolis olid nad juba väikses laines. Minu jaoks ongi Keidi sirgendaja sellepärast nii imeline, et me ei kasutanud mitte midagi. Meil kummalgi ei olnud ei kuumakaitset, ega lakki kaasas. Lihtsalt sirgendasime ja ei kasutanud mitte mingeid tooteid. Ma võin enda sirgendajaga sirgedades kasutada ükskõik mis asju, ikka lähevad lainesse.
Vastuseks Su teisele küsimusele, siis tavaliselt ajab niiskus mu juuksed lokki tagasi küll jah. See on väga kohutav. Teen endale kodus ilusa soengu ja mõne aja pärast on kõik jälle samasugune. Nagu näiteks siis, kui ma Tallinna Meeri sünnipäevale läksin. Sirgendasin kodus juuksed ära ja nägin armas välja, aga kui Tallinna jõudsime ja vanalinna teedel kõndisime ja lõpuks peopaika jõudsime olin ma JÄLLE lokkis ja mitte enam üldse nii armas. Aga jah, Keidi sirgendajaga mul seda jama küll ei olnud. Laupäeval päeval sirgendasime ja elasin sirgete juustega õhtuse peo üle + veel metsiku öö, pärast seda ka pühapäeva, esmaspäeva ja ma ei tea veel mitu päeva - ikka olin sirge!
Imeline. Nüüd lähen ostan endale ka selle, sest see on just see, mida ma vajan! :)

Kommentaarid

  1. Kus kohast ja mis hinnaga seda saab? On suur vajadus selle järgi.

    VastaKustuta
  2. Vaata ,et üle pinguta selle masinaga.. varsti kaotad üldse igasuguse kumeruse oma juustest :D

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused