Läheb liiga anonüümseks.

Kuna viimaste postituste pealkirjad on kõik alanud "Anonüümsele.." siis nüüd ma enam ei viitsi neid vol´e sinna taha kirjutada ja panen tavalised pealkirjad, kuid vastan ikkagi anonüümsete küsimustele.
Esimene küsimus siis oli "Miks ja milleks Sa tahaksid, et inimesed Su blogi loeksid?"
- Vastust sellele küsimusele, ei ole lihtne kirjutada, sest ma ei tea seda veel isegi. Mulle meeldib blogi pidada ja selle kohta tagasisidet saada. Aga miks ma seda tahan, siis.. ma ei tea. Äkki mul on mingi vajadus teada, mida inimesed minust arvavad ja ma loodan saada blogi kaudu tagasisidet? Võib-olla ka mitte, ma tõesti ei tea.
"Ma küll ei esita siin küsimust ega anna mõtteid, millest kirjutada, kuid ütlen, miks mina loen Lisete blogi. Ma ei tunne teda eriti, ehkki oleme küll põhimõtteliselt ühe küla naised, kuid pole eriti juhtunud suhtlema kahjuks. Kuid ma võin öelda, et tänu tema blogile olen teda mõningal määral õppinud tundma. Mulle meeldib jälgida tema arengut (areneme me ju kõik iga päevaga aina enam) ning üldse on Lisete selline mõnus, iseloomuga ja särtsakas neiu, kelle tegemistest on huvitav lugeda. :) -SK-"
Näete, just selline tagasiside mulle rõõmu teebki!
"Kus kohast ja mis hinnaga seda sirgendajat saab? On suur vajadus selle järgi."
Jään hinna kohapealt vastuse võlgu, aga juuksurisalongidest saab seda.
"Vanasti sa rääkisid palju sellest, et tunned end koledana, kas on su enesehinnang tõusnud? Rääkisid ka palju sellest, et oled paks. Aga sa tead ka seda, et meestele meeldivad su rinnad :p Kumma sa valiksid, kas olla saledam või omada selliseid rindu nagu praegu?"
Seda kommentaari oli mul naljakas lugeda. Ma arvan, et mu enesehinnang on natukene ehk tõesti tõusnud, aga ma usun, et kõik on muutunud paremuse poole ajaga, ehk ma olen saanud vanemaks ja targemaks? Rääkisin küll sellest, et olen paks ja räägin seda endiselt kui on paha tuju. Meestele ei meeldi MU rinnad, meestele meeldivadki rinnad. Viimane küsimus on hea. Kuna ma olen selline inimene, kellele tissid ei avalda mitte mingit muljet. Okei mõne tumblri pildi peal on küll ilusad vahel, aga minu omad on mulle küll rohkem tüliks kui kasuks. Ja ma ei saa sellest aru, kui tüdrukud räägivad, et tissid on nii lahedad. Mis nendes lahedat on?
Ma valiks pigem olla saledam, kui omada selliseid rindu nagu praegu. 
"Nt miks sa oma endiste lasteaia kaaslastega ei suhtle / läbi ei saa ??"
Need, kellega ma lasteaias kõige paremini läbi ei saanud, nendega ma tõesti ei suhtle, aga põhimõtteliselt kõikide teistega ma suhtlen ja saan läbi. Või no, ma ei tea, kust Sa seda võtsid, et ei saa või oled Sa üks neist, kellega ma enam läbi ei saa vms. siis võid mulle veel nimeliselt öelda, sest mul aega on ja ehk hakkan nendegagi, kellega praegu ei suhtle uuesti suhtlema.
"Vaata ,et üle pinguta selle masinaga.. varsti kaotad üldse igasuguse kumeruse oma juustest :D"
Mulle sobiks see väga. Ma olen ju elu aeg sirgeid juukseid tahtnud!

Kommentaarid

  1. Miks Sa mind jällle vihkad :D

    VastaKustuta
  2. Ma juba ootan seda päeva mil sa ütled ,et sulle meeldivad sinu lokid!
    see ei saa tulemata jääda :D.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused