Ma tahan liiga palju.

Ma tahaks, et mu elu oleks korraks nagu filmis. Ma tahaks, et pärast kannatust tuleks kiire ja ilus lõpp. Kõik elavad õnnelikult elu lõpuni ja peaosaline saab just seda, mida ta alguses tahtis.
Kui mu elu oleks film, siis see oleks armastusfilm.. või siis tragöödia. Ma tahaks, et kõik käiks palju kiiremini, kui praegu. Ma tahaks, et ei oleks seda mõttetut piinlemist ja venitamist ja asjade ebaselgsust.
Ma tahaks, et oleks palju rohkem naeru, kui pisaraid. Palju rohkem armastust. Palju rohkem kõike paremat.
Ma lihtsalt tahan teada, mis tunne on olla nagu filmis. Mis tunne on olla ühel hetkel omadega täiesti põhjas ja järgmisel hetkel tuleb tüüp, keda Sa poleks uskunud, et tuleb ja käib BOOM ja te armute. Kõik muutub. Kõik on hästi. Siis te suudlete ja film saab läbi.
Film saab läbi, aga kõik on hästi, sest film lõppes ilusti. Film oleks nagu surnud ja tegelased oleks nagu surnud, aga. Aga nad surid olles õnnelikud.
Ma tahan teada mis tunne see on.
Jah, hetkel ma olen liiga palju naiivne, aga.. ma tahangi seda hetkeks olla. Olla naiivne ja unistada asjadest, mis mitte kunagi tõeks ei saa. Alati kui ma unistan ja oma suurtest unistustest emale räägin, siis ta ütleb mulle:
"Unista, unista, sest unistamine on ju tasuta."
Seega..
Iga kord, kui ma vaatan mõnda filmi, siis ma nutan ja mõtlen, et oh, Lisete, küll Sa oled loll. Miks? Ma tean iga filmi alguses kuidas see film lõppeb. Kes kellesse armub ja kes kellega kokku jääb, kes kellega lahku läheb või kes kellega abiellub, kes kellelt lapse saab või kes ära sureb. See on ju nii etteaimatav.
Ma nutan, sest see on ilus. Etteaimatav, aga sellegi poolest ilus. Nii ilus, et see ei saa mitte kunagi tõsi olla.
Ma tahan, et mu elu oleks korraks nagu film. Armastusfilm, kus on peaosas Lisete, kes pärast ühte suve [...] ja siis nad suudlevad ja film saab läbi, film lõppeb, tegelased surevad. Mu elu oleks siis ilus. Ma võiks siis surra.
Kasutasin juhust ja unistasin, sest unistamine on tasuta.
Country Strong.


Kommentaarid

Populaarsed postitused