Miks selline muutus?

Tegelikult pole mul mitte mingit muutust. Punased juuksed on mul juba väga mitu-mitu kuud olnud, kunstripsmed ka ja sirged juuksed on mul ka aeg ajalt. Muutust just nagu polegi, aga kui ma leian kõigile miks küsimustele vastused siis..
Miks punased juuksed? 
Sest punased juuksed on mulle alati meeldinud. Ma tahtsin juba väga-väga ammu oma juukseid punaseks värvida, aga ma ei mäletagi mis mu probleem oli, et ma seda ei teinud. Siis jõudis Helena oma juukseid värvida ja siis Ann  ja siis ma neid ei värvinud, kuna arvasin, et see oleks imelik. Aga pärast Ann'i värvi muutust arvasin ma, et nüüd on minu kord. Ja pean ütlema, et mulle meeldib punane väga. Väga-väga. Mu emale ka! (Rõhutan seda, sest talle on raske meelejärgi olla. Haha) Ja nüüd ma olengi punane ja kavatsen ka punaseks jääda, kui vahepeal uusi kuumi tuuli peale puhuma ei hakka.
Miks kunstripsmed?
Kunagi ammu-ammu, kui ma Tallinnas Keidi juures käisin, siis ta pidi minema Marini juurde, et õppida, kuidas kunstripsmeid panna. Kuna ma olin samal ajal seal, siis mulle ta neid esimest korda prooviski. Kõigepeal silma nurka.
Ja nüüd mitu kuud tagasi ta teatas mulle, et ta käis kõik koolitustel ja puha, et ta hakkabki nüüd ripsmeid panema ja ta küsis, kas ma tahaks endale ka uuesti, et siis ta saab harjutada. Ja no mulle meeldisid need väga, seega ma olin nõus. Ja niimoodi mulle need kunstripsmed tulidki. Laisale inimesele on kunstripsmed ideaalsed. Hommikul ärgates on ikka inimese nägu peas!
Miks sirged juuksed?
Teate küll seda teemat, et need kellel on lokid tahavad sirgeid juukseid ja need kellel on sirged juuksed tahavad lokkis juukseid. Minul on sama asi. Ma tahaks endale väga sirgeid juukseid. Ma tunnen ennast palju ilusamana, kui mul on juuksed sirgendatud. Ma käiks tihedamini sirgete juustega kui
1) ma poleks nii laisk (krunn on ju palju lihtsam!!)
2) mul oleks paremad sirgendajad - nüüd lähen ostan samad sirgendajad, mis Keidil on 8 aastat olnud, sest need jätsid mu juuksed mitmeks päevaks sirgeks. Enda sirgendajatega ma võin juuksed ära sirgendada, aga 10 minuti pärast on kõik jälle laines.
Vot nii!

Kommentaarid

 1. Mis sirgendaja Keidil on ja mis tooteid sa kasutasid pärast ja/või sirgendamise käigus? Kas niiskus ei tekita lokke tagasi?

  VastaKustuta
 2. Miks sa oma lapsepõlve sõprade ja sõbrannadega ei saa läbi enam kellega tol ajal said?

  VastaKustuta
 3. Palun tee postitus oma parimatest kaltsuka saakidest!!! :P

  VastaKustuta
 4. no pekki, kuidas kõik tumedapealised saavad punased juuksed,kas juuksur? proovisin kodus ise, isegi ennem heledaks värvida(muidu tumepruunid)JA SIIS punasega, aga oo ei mingi tumepunane jäi aga tahaks ka midagi tulist :D

  VastaKustuta
 5. vanasti sa rääkisid palju sellest, et tunned end koledana, kas on su enesehinnang tõusnud? rääkisid ka palju sellest, et oled paks. aga sa tead ka seda, et meestele meeldivad su rinnad :p kumma sa valiksid, kas olla saledam või omada selliseid rindu nagu praegu?

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused