Aitäh!

Ma pean kõige pealt ütlema suur-suur aitäh kõikidele, kes eelmisele postitusele lisa kirjutasid. Mul oli tõesti rõõm lugeda kui palju inimesed veel mu kohta teavad. Näiteks mu hele pigmendilaik ei olnud mul meeleski. See asub sellises kohas, mida iga päev ei näe ja ma olin väga üllatunud, et mõnel inimesel see meeles on. Mõtlesin, et kommenteerin natukene neid mis kirjutati ka omalt poolt..
- "Oled hea kuulaja" - ma aiman, kes selle kirjutas ja ma pean ütlema, et mulle meeldib inimesi kuulata ja neid aidata nii palju, kui on minu võimuses. Nagu ka fakt nr. 13 ütles teen ma kõik, et mu sõpradel hästi läheks.
- "Sa vihkad rosinaid, nagu minagi." - oojah, ma vihkan rosinaid. Ükspäev tõi ema koju paar tükki kringlit. Rihard sõi selle kringli ära minutiga, aga minul läks aega vähemalt 10 minutit, sest seal sees oli nii palju rosinaid ja ma pidin neist kõigist lahti saama. Isa ütles sellepeale: "Söö parem tavalist saia, pane kaneeli ja suhkrut peale ja hammusta šokolaadi kõrvale."
- "Sa armastad juustu tortilla krõpse nagu minagi ;)" - täitsa õige!
- "Sa teed mulle alati hommikusöögi, kui ma Sinu juures ööseks tulen! Väga armas oled. :)" - Toon välja jälle fakti nr.13. Ja mulle meeldib teha hommikuti teistele süüa, seega miks mitte ühendada kahte toredat asja.
- "Sul on lõua peal arm." - ka õige. Naljakas on see, et ma olen enda arust rääkinud seda armi lugu KÕIKIDELE, aga ikka veel küsivad inimesed mu käest, kus ma selle sain.
- "Sul on hele pigmendilaik." - sellest ma juba rääkisin üleval pool, aga jah, see fakt üllatas mind kõige rohkem :)
- "Sul on 75C korv." - Pillerin oli see, kes ütles mulle igasuguseid "huvitavaid" fakte mu kohta, nt. mul pole suguhaiguseid jne.. Haha. See fakt on ka tema mõeldud. True story.
- "ja mina ei saa aru, kuidas Sul 75C korv on" - eeee vot seda vastust ma ei tea.... Hehe.

Igatahes tänks teile kõikidele, sest need kommentaarid muutsid mu päevad palju ilusamateks!

Kommentaarid

Populaarsed postitused