Väike küünal sära, näita valgust öös

Ma olen avastanud enda jaoks küünlad. Täna käisin surnuaias ja m6tlesin, et küll need küünlad on ikka ilusad asjad. Tänu sellele m6ttele ma läksin poodi ja ostsin endale küünla. Mitte päris s6naotseses m6ttes endale, vaid endale koju laua peale teistele. Ma ei tea nüüd kui palju te must aru saite, aga nii see on..
Eile 6htul enne magama minekut twiitisin ma, et jälle on peal selline tühi ja emotsionaalne aeg. Ma ei tea, kas selles on süüdi sügis v6i hoopis midagi muud, aga k6ik tundub nii halb ja nii paha.
Halb, paha, halb, paha, halb, paha, halb, paha.
Eile, kui meil huso kirjandus ära jäi, siis istusime Kristi kabinetis ja rääkisime erinevatest haigustest. P6hiliselt vähist, sest viimaste aastate jooksul oleme me kaotanud/teada saanud nii palju inimesi selle t6ttu. Kui ma ütlesin, et ka mina v6in sellepärast siit ilmast kaduda ütles Pillerin, et inimesed m6tlevad endale ise haigusi külge.
"Ma ei viitsi enam haige olla."
Hetkel loksun ma bussis ja mulle teeb hirmsasti nalja üks noormees, kes mu ees istub. Ta tuli peale Huljalt ja on mind nüüd terve aeg piilunud. Esimene kord vaatas kohe korralikult ennast ümberpöörates mind. Nüüd piilub pöörates natukene oma pead ja siis kiikab silmanurgast. Ei tea, kas ma peaks küsima:"Mis te piilute?"
Kui meie klassi tuli uus tüdruk Maarja-Liis, siis juba esimesel päeval istus ta füüsikas mu k6rvale. Me hakkasime kohe teineteisega rääkima. Kui me l6puks juba hästi läbi saime ütles ta mulle, et ta pani kohe esimesel tunnil tähele, et mina olen inimene, kes kohe kindlasti mitte ei saa ilma telefonita elada. Eile t6mbasin ma uue rakenduse Blob (äkki??). See on blogger ja wordpress koos. Ja nüüd ma olengi rahul ja 6nnelik, sest ma saan blogi kirjutada igal pool ja igal ajal! Kas pole mitte tore?
Pean vabandama, et ma pole kommentaaridele vastanud, mul on t6esti väga kiire olnud (loe: otsustasin tubliks hakata, aga see ei tulnud mul välja). Nüüd katsun teie kommentaaridele vastata ja uuesti blogi elusana hoida.
Aga oh seda 6nne! Ma olen oma aja ära sisustanud ja Rakveres ma olengi.

- loodan, et teid mu puuduvad 6-tähed ei häiri!

Kommentaarid

Populaarsed postitused