Vastused.

Räägi oma lemmikutest kohtadest.näiteks linnad või paigad mis on südamelähedased. huvitav oleks lugeda ka kus reisinud oled.
Tegelikult on nii, et ma ei ole väga paljudes kohtades käinud või siis need kohad, kus ma käinud olen ei ole mulle meelde jäänud. Eestis üks lemmikkohti on raudselt Rummu karjäär. 
Teiseks kohaks, kus ma ennast igakord hästi tunnen on Arbavere! Ma ei tea miks see nii on, aga seal olles on mul alati nii hea ja mind valdab tunne, et ma oleks nagu kodus!
Kolmandaks kohaks on Saaremaa. Saaremaa on lihtsalt üleüldse nii fun ja äge koht, et see peab olema südamelähedane. Ma tahaks väga saarlane olla!
Reisimisest niipalju, et ma ei ole pärit sellisest perekonnast, kes käiks igal aastal mingil teatud vaheajal kuskil perereisil. Ma ei ole elusees käinud oma perega kuskil koos. Suurim väljasõit ongi olnud vist Kadrinast maale  või siis maalt Kuusalu täile külla. True story. Kunagi oli mu "pere" Leenu perekond, kellega me üle Eesti ringi sõitsime ja igal pool käisime. Ma olen käinud Soomes, Rootsis, Lätis, Leedus, Saksamaa, Türgi. Türgi on kindlasti lemmik. Ma ei tea miks, aga see on kõige südamelähedasem koht. Kliima on minu jaoks 5+ ja nende meestega harjub ka ära. Super!

Sa rääkisid oma kaltsukasaakidest, aga ehk oskaksid soovitada paremaid kaltsukaid Rakveres, kus sa käid. Sooviks isegi läbi hüpata:)Võid kommentaaridesse kirjutada. Aitäh!:)
Lahe Leiukas (Laada 15, Rakvere)
Harakapesa taaskasutus (Laada 14, Rakvere). 
Ja siis see pesumaja pealne kaltsukas on megakhool!
Rohkem leiad kohti siit http://kaltsukad.ee/poed/laane-virumaa

Kellele pöialt hoiate superstaaris? :)
Minu lemmik on Elina Born. Leenu lemmik on Karl Madis Pennar! :)

Kommentaarid

Populaarsed postitused